Tässä. Ihan mielettömän kaunis. Kukakohan hän on?
http://static.iltalehti.fi/terveys/kuntot_j290812PP_kn.jpg
http://static.iltalehti.fi/terveys/kuntot_j290812PP_kn.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miten voit sanoa tota kauniiksi?Ei minkäänlaista luonnollisuutta.Ainut plussa on se et käy salilla.Ei mitään ihmeellistä
Tavallinen blondi j-ei luonnonvaalea ja joka pottunenä on operoitu,,OMG! No makuja on monia..
öö mistä näet että operoitu... pikseleistä?
Noooo... kauneus ON katsojan silmässä sanotaan.
Operaatioita ei tarvita kuvan muokkaukseen, mita tuossa kylla on tehty.
Mulle ihan liian tavis mitään sanomaton vaalea vehnäpulla. Tykkään tummista ja tulisista, persoonaa pitää löytyä! Mua ei muutenkaan mitenkään erikoisesti sytytä kauheen treenattu kroppa, kyllä sensuelli naisellinen naisen näkönen nainen on paras.
Ja tähän on turha heittää että onko joku 200 kilonen emakko parempi, no ei ole, mutta on niin paljon erilaisia kroppia myös siitä väliltä!
Ja naista en pelkän ns. "kauneuden" perusteella edes valitse. Kyllä siinä pelaa niin moni muu asia ettei sitæ osaa edes selittää. Se kuuluisa "kemia" varmaan sitten..??!
Tavallinen vaaleenhaalee pottunokka, joita on 13 tusinassa. Noh, kukin tyylillään..
Nenä tytöllä on kyllä hieman kuin jollain muumihahmolla mutta veikkaan että se johtuu tuohon naamaan täysin sopimattomasta hiusväristä? Olisi aivan erinäköinen mikäli olisi lähempänä omaa väriä oleva hiusväri eli aika tumma? Vaalea hiusväri, nimenomaan purkista saatu vaaleus, korostaa kummallisesti isohkoa nenää ylipäätään. Juuri tämän vuoksi esim. etelämaalaisten naisten kannattaa harkita tavoitteleeko tuota "täysblondiutta". Vaaleita sävyjä on muitakin kuin "sokaise minut platinalla"...
Kulmakarvat ovat myös oudon vanhanaikaisesti nypityt.
Eihän tossa nenässä nyt mitään vikaa ole... ihan söpö se on
Kyllähän tuo on keskivertoa kauniimpi selvästi. Hiusväri on vain liian vaalea ja luonnottoman näköinen. Luonnollinen, kullanvaalea hiussävy sopisi tuolle naiselle paremmin. Kroppakin on kunnossa.
Juu, todella muovisen ja luonnottoman näköinen ja luonnollisempi hiusväri tekisi jo paljon lähestyttävämmän ja vetävämmän näköiseksi.
Liian lyhyet hiukset, muuten ihan ok
Ei ole mitenkään kaunis..jotenkin keinotekoisen näköinen ja liian pienet bosat..kurvipimuista tykkään ja tummista tai punapäisitä naisista..