mariamanian feikkilapsi

kuka toimii mielikuvitusmukulan feikkikummina? :)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

feikkikummina toimii yksinhuoltajan kieroonkasvattama vätys deft?

Äänestä

Todennäköisesti taas yksi avohoidossa oleva henkilö, jonka oikea paikka olisi jossakin mielisairaalassa. Ai niin, nehän on melkein kaikki lakkautettu.

Äänestä

pojat tietysti. Etkö tiennyt?

Äänestä
  • En enää kestä kuulla pojistasi; vaihda levyä...

    Äänestä

  • aarghh! kirjoitti:

    En enää kestä kuulla pojistasi; vaihda levyä...

    minä en kestä enää sitä ettet sinä kestä, jäkäjäkä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyöstix kirjoitti:

kuka toimii mielikuvitusmukulan feikkikummina? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu