Mitä mieltä ootte miesten stringeistä? Onko seksikkäät vai etovat?
Itse käytän melkein päivittäin. Paljon mukavammat kuin boxerit tai pappamallin kalsarit.
Itse käytän melkein päivittäin. Paljon mukavammat kuin boxerit tai pappamallin kalsarit.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
ei hyvät
naisille suunniteltuja stringejä.
Käytän alushousuina stringejä aina, kun on
sukkahousut jalassa. Sukkahousujen alla ei tarvitse takapuolta peittäviä alushousuja, riittää kun vehkeet pysyy paikoillaan.
En tykkää... Mutta en kyllä tykkää pappamallin kalsareistakaan. Ihonmyötäset boksut kaikki paras. =)
Mulla on myös stringit päivittäin. Ne tuntuu paljon paremmilta käyttää kuin jotkut lahkeelliset tai sellaiset, joissa takaosan reuna menee suoraan pakaran pyöreimmän kohdan päällä. Se vaan ahdistaa. Samalla vehkeet pysyy stringeissä pystyssä koko ajan ja tuntuu kuin joku pitelisi niitä kädessä..hehheh. Hyvä käyttää ja eikä tunnu mitään saumoja.
Mä ainakin tykkään kun miehellä on stringit tai muutenkin erikoiset alkkarit. Aivan samalla lailla kuin miehet tykkää kun naisella on seksikkäät alkkarit myös mä tykkään kun miehellä on seksikkäät alkkarit!
kannattas monen muunkin miespuolisen kokeilla ennen kuin arvostelee, on meinaan mukavat lämpimillä säillä ja mitä tulee siihen naruun perseessä, laadukkuus ratkaisee tässäkin asiassa.
puuvillaa, lycraa tai muuta kunnon materiaalia, ne on mukavat.äkkiä niihin tottuu, aluksi tietty voi tuntua oudolta kun ei ole takana mitään roiskeläppää, mut farkkujenkin kanssa todella hyvät ja miksei suorien housujenkin alla.bokseritkin ovat loistavat toki myös eli tilanteen ja kelin mukaan.....eihän naisetkaan aina meitä miehiä varten pukeudu, ajatelkaa siis miehet omaa mukavuuttanne ja olkaa ennakkoluulottomia!
En osaisi mitään muita käyttääkään, istumatyöläisellä bokserit menee lahkeessa rullalle ja muut kertyy persväliin. Sopivan kokoiset stringit on kaikkein mukavat, eli huomaamattomat. Käytän myös aurinkoa ottaessa stringiuikkareita, ei tule pölhön näköisiä shortsirajoja. Yleiselle rannalle laitan kyllä lahkeettomat shortsimallit.
Mitä muiden mielipiteisiin tulee, kaikki jotka on nähny, on pitäneet näkemästään, mutta se ei ole pääasia, vaan viihtyvyys.
Olen käyttänyt jo hyvän aikaa :)
Käytännölliset ja mukavat, suosittelen. Ihan toista kuin löysät bokserit tai muut, niissä "paketti" tahtoi aina ikävästi vaellella ympäriinsä ;)
Itsekin käytin ennen boxereita ja tavallisia alkkareita, olivat aina rullalla housujen alla. sitten päätin kokeilla stringejä, alku oli melkoista tottuttelemista, mutta nyt en muita alkkareita käytäkkään, parhaat ovat mielestäni Black Horsen tekemät.
Suosittelen muitakin kokeilemaan
oletko kenties sarvikuonoseksuaali?
tee kuule aivan miten tykkäät :DDD ite en kyllä semmosia päälleni vetäis.. ;D
Seksikkyys on katsojan silmässä, monet tuntuvat olevan aika intohimoisesti vastaan. Onneksi eivät kaikki.
Itse juuri siivosin vaatekaapistani pappa-alkkareita pois, ei ole enää käyttöä ;-)
Aika vähän naisten kommentteja, mutta kuten toisetkin sanovat ulkonäkö on osa asiaa mutta mukavuus tärkein...eli miesten omat mielipiteet ovat olennaisia. Nimim. Pelkät stringit