laitoin tossa tiistaina itseruskettavaa ekana käsiin ja jalkoihin,odotin pari tuntia ja tuli hyvä rusketus. sitte aattelin et jos laittais koko vartaloon ja nii laitoin. mut ny mua mietityttää et minkä näköne siitä ihosta tulee jos sitä voidetta ei laita enää ollenkaa ku en jaksais sittekkää alkaa laittaa sitä aina joka kolmas päivä...tuleeko siitä ihosta ihan törkeennäköne?
kiitti jos vastasitte.
kiitti jos vastasitte.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mä kokeilin kerran sitä koko vartalolle, ekana päivänä näytti hyvältä mutta seuraavana päivänä rusketus ei ollutkaan enää tasaista, vaan laikukasta. En enää käyttänyt itseruskettavaa voidetta, koska mulla ei ole aikaa tasoittaa laikkuja.
mulla se on aina kulunu ihan tasasesti pois, ei mitenkää palasina tipahdellu heh heh... riippuu tietysti ihosta ja jos on kuiva iho joku kuoriutuu niin siitä kohasta saattaa lähtee ennen muita mut siks pitäis ennen sitä itseruskettavaa kuoria iho ja rasvata, ettei se oo kuiva.