Vanhojentanssipuku HoneyBuy.com?????

johannawoqpyeal

Onko joku tilannut honeybuy.com sivulta vanhojentanssipuvun?? Itse löysin sieltä unelmineni vanhojentanssimekon mutta nyt vain että uskaltaako sieltä tilata kun on niin halpaa ja "free shipping worldwide", että tuntuu että on liian hyvää ollaksen totta ... Pliiis vastaa jos tiedät jotain tästä sivusta!!! TAI oletko tilannut jostain muualta netistä ja oliko hyvä kokemus?? (olen n.170 cm pitkä..)

2

296

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pinkAriel

      Tilasin dresskingdom.comilta custom size merenneitomallisen puvun 130e plus tulli 27e. tuli postiin ilmaisena lähetyksenä EMS:n kautta alle kuukaudessa! Sivuilla on usein kuvastomallien päällä mekkoja, jotka eivät livenä näytä läheskään samalta. Itse suosittelisin tilaamaan DHGatelta, koska siellä valmistajilla on kuvia OIKEISTA teetetyistä puvuista. Yllätyksiä ei näin joudu kokemaan :)

    • En ymmärrä en

      Mun mielestä on turhaa maksaa monta sataa euroa uudesta vanhojentanssi mekosta varsinkin kun sitä käytetään vain yhden ainoan kerran. Mä en osallistunu niihin tansseihin ollenkaan. En vois kuvitella heitteleväni satasia sinne ja tänne parikymmenen minuutin pituisen tanssin vuoksi. Varsinkin jos omassa arjessa 1 eurokin on jo merkittävä.

      Luin lehdestä, että mekkoa mietitään puol vuotta etukäteen ja että jotkut liiottelijat tuhlaa rahaa solariumiin, irtokynsiin ja hampaiden valkaisuun. Eihän kukaan siellä yleisössä rupea kattomaan puolen kilometrin päähän sun hampaiden vaaleusastetta tai kynsien muotoa. Ja tämä kaikki vain parin piruetin takia? Menee yli mun aivokapasiteetin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      176
      1540
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      99
      748
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      725
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      588
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      546
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      126
      536
    7. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      518
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      500
    10. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      483
    Aihe