nutrailua 16 viikkoa

Paljonko teillä on paino pudonnut 16 viikon nutrailulla? Itse ajattelin aloittaa ensi perjantaina. Ensin kevennän ruokailua muutaman päivän. Pituutta 176 ja painan 118 kiloa.
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nutrasin vuosia sitten juurikin tasan 16 viikkoa, lääk.valvonnassa (kävin välillä labrakokeissa ja tapaamassa lääkäriä, ihan tuon ajan pituuden takia), painoa tipahti 39 kg ja sen jälkeen on tippunut vielä liki 15 kg ja kaikki ovat jo vuosia pysyneet poissa.

Tsemppiä!!

(käytin LCD-tuotetta, Modifastia ihan sen vuoksi että mielestäni maut olivat parhaimpia, kokeilin kyllä Nutrileet- ja Nutrifasvalmisteita. Huomioin sitten ettei kyseessä ollut VLCD- vaan LCD-tuote...)

Äänestä
  • Wow. Kuulostaa loistavalta. Olen joskus osanutrannut ja huomannut, että tiukka linja sopii minulle. Perjantaina aloitan. Olisi mukava saada seuraa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nutraaja neiti kirjoitti:

Paljonko teillä on paino pudonnut 16 viikon nutrailulla? Itse ajattelin aloittaa ensi perjantaina. Ensin kevennän ruokailua muutaman päivän. Pituutta 176 ja painan 118 kiloa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu