"Yllättäen kuorma-auton kaistalle."

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288501056059.html?pos=ok-nln

Kuinkahan mones kerta tänäkin vuonna? 32-vuotias lähti nyt...
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä nuo kuorma-autojen kaistat on pikimiten kiellettävä. tai jotain tässä kuitenkin pitää kieltää.

Äänestä

Joka viikko voi lukea "mystisesti" rekkaa päin ajautuneista...

Joko kohta ollaan paremminvointivaltiossa Jyrki...?

Äänestä

Eivätkö keksi mitään järkevämpää tapaa päättää päivänsä, vaikka yksittäistapausta ei tietysti voi varmasti väittää itsemurhaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LR LR kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288501056059.html?pos=ok-nln

Kuinkahan mones kerta tänäkin vuonna? 32-vuotias lähti nyt...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu