Sinä eräs joka kirjoittelet niitä lihavuuteen liittyviä keksittyjä tarinoitasi, jos olet se joksi sinua luulen nii mikä estää kirjoittamasta minulle suoraan sähköpostiini jonka kyllä tiedät tai soittamsta tai tulla suoraan kotiini kertomaan asiat? koska minulle ne on tarkoitettu. Miksi huudella täällä ja loukata samalla muita ihmisiä???
SINÄ joka loukkaat läskejä
Minä
3541
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voi teitä hassukoita, kyllä te sitten jaksatte :) Toivon että lähdet tänään iltapäivällä pitkälle, fyysisesti rasittavalle kävelylenkille niin menee tuo pahaolokin pois :-)
Ihunaa viikonloppua :-)
Tiedoksi sinulle jos olet se sama, että siitä kun viimeksi näit minut olen siitä laihtunut niin paljon ettet tunne minua ja lisää tippuu, jote turha enää samasta asiasta haukkua, keksi jotain muuta.
tapahtuuko elämässäsi muuta? Ethän jää tällaista asiaa surkuttelemaan?