Hei
Onko tiedossa järkevän hintaisia rakentelumestoja auto- ja moottoripyöräharrastukselle Uudellamaalla, tai sanotaan esim. n. 50km säteellä Helsingistä?
Millaisia rakentelumestoja yleisesti ottaen teillä on? Oletteko saaneet suhteilla vai löytyykö ilmoituksia jostain?
Onko tiedossa järkevän hintaisia rakentelumestoja auto- ja moottoripyöräharrastukselle Uudellamaalla, tai sanotaan esim. n. 50km säteellä Helsingistä?
Millaisia rakentelumestoja yleisesti ottaen teillä on? Oletteko saaneet suhteilla vai löytyykö ilmoituksia jostain?
Vastaukset 4
Vanhimmat
järkevän hintaisia rakentelumestoja on vaikka kuinka paljon tarjolla,se vaan riippuu siitä mikä on järkevä hinta kenellekkin.oma rakentelutila on noin 300neliötä,löytyy pilarinosturit (2kpl),hiekkapuhalluskaappi,rengaskone,sorvi,jyrsin ym. pelit ja vehkeet.ei ole saatu suhteilla vaan ostin kyseisen hallin lehti ilmoituksen perusteella.
Hei
Tarkoitan esimerkiksi vuokrattavaa paikkaa, jossa suht edullinen neliöhinta. Paikalle mahtuisi ainakin yksi auto siten, että sitä pääsee ainakin toiselta puolelta kerrallaan laittelemaan tai etu tai takapäätä riippuen kummin päin auto on ajettu. Lisäksi sen verran tilaa, että mahtuu työpöytä, hitsauskoneet, paineilmat, vähän hyllytilaa jne.
Kimppatalliko,jossa voisi siirtää ruuvauskohdetta väljempään kohtaan operoinnin ajaksi vaiko "kahden-kolmen auton"tallia yhdelle harrastajalle?
Aattelin ettei ihan pieni voi tila kait olla jos hitsit ja paineilmat ynnä toki pelit/pensselit sovittava.
Oletettavasti kyse lämmitetystä/lämmitettävästä tilasta eikä "konevajasta-ladosta"?
Missähänpäin suurinpiirtein sijainti ja muuta oleellista...?
Overdrive -> Yleistä harrastuksesta -> Tallipaikat, haluan/tarjoan
Sieltä bongaamaan vuokrattavaa paikkaa tai rohkeasti oma ilmoitus kehiin.
http://www.overdrive.fi/forum/viewforum.php?f=2