napakoru pallonapaan

oon harkinnu napakorua mutta mulla on sellanen 'pallonapa' nii voiko siihen ottaa?
3602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uskoisin että sellaiseenkin voi saada, takuuta en anna :) käy lävistäjällä kysymässä, siellä osaa vissiin kahtoa paremmin onko mahdollista.

Äänestä

mullakin on ns. pallonapa, ja kyllä mulle ainaki pysty laittaa (: kai se riippuu ihan lävistäjästä et kui ammattitaitonen se on mut kyl siihen yleensä se laitetaan, mut mulle ainakin sanottiin et mun pitää mennä näyttää sitä sinne liikkeeseen jos tulee sen kans jotain ongelmia. mut joo kyl must tuntuu et aik mones paikkaa laitetaan se (:

Äänestä

entä jos on ns. napatyrä leikattu ja paikalla tällä hetkellä sellanen ruttu? omasta mielestäni siihen saattaisi saada mutta tekeekö lävistäjät ja suositellaanko sitä ollenkaan? :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.35235. kirjoitti:

oon harkinnu napakorua mutta mulla on sellanen 'pallonapa' nii voiko siihen ottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu