Ollut ainakin 2,5kk Tositarkoitus-profiililla treffipalstalla (tai pidempään). Etunimen alkukirjain A, sukunimen H, treffinimim. alkukirjain tällä hetkellä C. Rakennusalalla. "Rehellinen, rakastaa romantiikkaa, etsii Prinsessaa joka ei pelkää tunteita" ja liibalaaba.
* oikeasti 43-v.
* vetkuttelee tapaamisia "ettei ihastu liikaa, liian nopeasti"
* asuu yhteisessä asunnossa ex(?)-vaimonsa kanssa
* tunnusti olevansa seksisuhteessa Helsingissä asuvan varatun naisen kanssa. Tapaavat viikottain, käyvät myös ulkona yhdessä...
* sen jälkeen kun(?) erosivat vaimon kanssa, ollut kahdessa lyhyessä suhteessa nettinaisiin, joista kumpikin suostui seksiin ekoilla deiteillä. "Piti vaan heti löytää joku uusi, kun ei jaksanut joka päivä vetää käteen"
* jos hänen kanssa ei suostu seksiin ekoilla treffeillä, ei tahdo jatkaa koska "kemiat puuttuvat". Vihjaa että kiinnostus olisi voinut olla toista, jos ilta olisi päättynyt seksiin.
Noniin prinsessat jonoon siitä :D :D :D
M "40" Pohjois-Uusimaa
14
453
Vastaukset
- zapata.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288504246935.html
Mistähän näin typeriä ihmisiä oikein löytää? Itse en ole edes netissä törmännyt naiseen, joka alkaisi lähetellä mulle kymppitonneja saati edes kymppejä yhtään mistään syystä.- hmm.
sääliksi käy
Pitää ihmisen olla tyhmä!
Tai sitten hyvin yksinäinen ja lukenut liikaa näitä "kyllä elämä kantaa" ja muita vastaavia höpötyksiä.
- ap
tuo iltasanoman linkki liittyy mun nettimies-käräytykseen miten? kun en yllä kerrotulle "40-v." antanut rahojanikaan. Mutta voi luoja mikä urpo muija iltasanoman linkistä löytyykään! tyhmästä päästä kärsii.
- 24/7
Facebook palvelee narsisteja, ihmisiä jotka luulevat että heidän elämä kiinnostaa kaikkia muita S 24
- prinsessa varoittaa
Tuo säälittävä reppana on roikkunut eri deittipalstoilla jo pari vuotta..
Haluaa vain käyttää seksuaalisesti ja rahallisesti hyväksi! Täysi huijari ja valehtelija!
http://treffit.suomi24.fi/showUserProfile.do?id=1100900- ap
Kyllä, puhumme samasta miehestä :/
- sanon vaan
Anteeks, mutta tuosta tyypistähän näkee suoraan, että se on kylmäverinen paskiainen. Katse kertoo aivan kaiken.
Puhumattakaan siitä, että tyyppihän on suorastaan ruma. Tai ehkä se on tuo pahanilkinen katse, mikä sen tekee. - prinsessa varoittaa
sanon vaan kirjoitti:
Anteeks, mutta tuosta tyypistähän näkee suoraan, että se on kylmäverinen paskiainen. Katse kertoo aivan kaiken.
Puhumattakaan siitä, että tyyppihän on suorastaan ruma. Tai ehkä se on tuo pahanilkinen katse, mikä sen tekee.kaanTyypin jutut ovat toista kuin rujo ulkokuori.. esittää kauhean kohteliasta sexyprinsessa-lirkutuksineen, ja jos ei heti torju, niin iskee samantien kiinni ja luikertelee ihon alle kuin iilimato!
Niljakas ressukka olettaa, että naiset ovat yhtä tyhmiä kuin hän itse, ja luulee etteivät valheet ja hyväksikäytöt koskaan paljastu..
Siis toopempaa en ole ennen enkä jälkeen tavannut!!!!!! - ed.
prinsessa varoittaa kirjoitti:
kaanTyypin jutut ovat toista kuin rujo ulkokuori.. esittää kauhean kohteliasta sexyprinsessa-lirkutuksineen, ja jos ei heti torju, niin iskee samantien kiinni ja luikertelee ihon alle kuin iilimato!
Niljakas ressukka olettaa, että naiset ovat yhtä tyhmiä kuin hän itse, ja luulee etteivät valheet ja hyväksikäytöt koskaan paljastu..
Siis toopempaa en ole ennen enkä jälkeen tavannut!!!!!!"kaan" alussa oli hassu lipsahdus :D
- joojoo
ed. kirjoitti:
"kaan" alussa oli hassu lipsahdus :D
mut olikse hyvä p*nee?
- prinsessa varoittaa
joojoo kirjoitti:
mut olikse hyvä p*nee?
Käyttää toista vaan omien panetuksiensa tyydytysvälineenä.. Ällötysyökötystäyspaskatyyppi!!!!!!!!!!
- Mun mielestä
Ilkeän, tympeän ja ylimielisen näköinen mies.
- Itku pitkästä ilosta
Prinsessalla on ilmeisesti monon kuva perseessä???
- :D :D :D
Voi kuules, tutustuppa itse tuohon virolaisolioon, niin tekee mieli itse pysytellä tyypista mahdollisimman kaukana, ikuisesti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721127
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55539Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37531Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53474