viiltää rintaan !!!

Osaisiko kukaan sanoa miksi rintaan tulee välillä niin kova kipu että meinaa taju lähteä? Tätä on tapahtunut jo about 10v ikäisenä mutta vieläkin esiintyy. Voisiko johtua pumpusta?
1150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lekuriin tottakai varmistamaan! :) Et kerro ikääsi tai taustaasi mutta ensimmäisenä tulee mieleen, että sinulla voi olla lukkoja kehossa. Esim. rintarangan fasettilukko voi tehdä tuollaisia oireita. Pistää, ei saa henkeä, kädet puutuvat ja kihelmöivät, huimaa jne. Kun saa rangan paikalleen ja jumppaohjeet fyssarilta niin katoaa kaikki vakavankin oloiset yleisoireet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moi. kirjoitti:

Osaisiko kukaan sanoa miksi rintaan tulee välillä niin kova kipu että meinaa taju lähteä? Tätä on tapahtunut jo about 10v ikäisenä mutta vieläkin esiintyy. Voisiko johtua pumpusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu