Kynsimalleille tarvetta?

Onko missään tällä hetkellä tarvetta kynsimalleille, vinkkejä?
7294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mä voin treenaa sulle( turun seudulla). ehdot: tupakoimaton, tatuoimattomat kädet/sormet, ehjät kauniit kynsinauhat, pitkä ja kaareva kynsipeti, aikaa arkisin päivällä mä päätän täysin mitä tehdään väreistä, pituudesta tms.jos täytät ehdot niin laita yhteystiedot ni ilmottelen milloin sopis

Äänestä

Hei kynsimalliksihaluava!
Missäpäin Suomea olet?

Äänestä
  • Helsingissä asun!

    Äänestä

  • AP kirjoitti:

    Helsingissä asun!

    Ota yhteyttä [email protected] (Malmi)

    Äänestä

maahantuoja consult lady hakee usein kynsi -ja ripsimalleja pääkaupunkiseudulla. katso googlesta.

Äänestä

Täällä hiusmallinakin viimeksi kauneus ja terveys-messuilla toiminut tyttö halukas tulemaan kynsimalliksi! Asun pk-seudulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kynsimalliksihaluava kirjoitti:

Onko missään tällä hetkellä tarvetta kynsimalleille, vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu