Mistä nää kaikki HUIPPUIHMISET löytävät tänne?

MistäTeitäSikiää?

Joilla on ÄO yli 200, puhuvat sujuvasti 10kieltä. vähintään 3tohtorintutkintoa ja 5maisterinpaperia, Juoksevat 4000cooperissa ja nostavat penkistä yli 200..
ammatiltaan he ovat kansainvälisten yritysten pääjohtajia ja työskentelevät puku päällä & kravatti kaulassa Hki yhdinkeskustan ilmastoidussa toimistossa. ja iso loistoauto odottaa työpäivän päälle herraa vartioidussa nimikoidussa parkissa.. Asuvat 300m2 talossa Westendissä ja harrastavat huipputrendikkäitä lajeja ja jet-set elämää.. Lisäksi myös he ovat yli 190cm pitkiä ja tummia ruskeasilmäisiä lihaksikkaita adoniksia.. Jokaisen naisen unelmia vuoteessa ja seksi sujuu k,uin tanssi vain..


Miten te kaikki SUPERHYPER-ihmiset ja luomakunnan Valioyksilöt olette löytäneet kaikki suomi24-deittiin?? Avatessani ulko oven ja mennessäni bariin/salille/muihin harrastuksiin / työkuvioihin.. te katoatte jonnekin??

9

212

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dr Obvious

      No katsos kun emme käy teidän tavisten kanssa samoissa baareissa ja harrastuksissa, sali on kotonakin eikä työssä tule usein vastaan raksan apumiehen lomittajia.

    • fsfdsdfsdfsd

      Suomalaiset ihmiset on niin rumia, ettei me superhyvännäköiset uskalleta poistua edes kotoa.

    • mielikuvitus olentoj

      Eihän nätä ole olemassakaan, joten vaikea löytääkin. Luodaan profiili jonkalainen
      haluttaisiin olla, eikä sitä mitä oikeesti on. Aletaan jopa uskoa tuohon haavekuvaan
      itsekkin.

      Treffeille rontustelee kulahtaneen näköisiä vätyksiä, joten yksinäisten määrä
      kasvaa ja katkerat raapivat vähäisetkin karvat päästään.

      Miksi kukaan ylimmissä piireissä surraafat etsisivävät seuraa täältä, kun sellaista
      löytää livenäkin kaikenmaailman pippaloissa ja loistoristeilyiltä.

    • pommikonenro1

      No miten helvetissä ehtisi muka baariin/harrastuksiin/muualle, jos niiden kielten opetteluun menee 10 tuntia viikossa, treenaamiseen 10 tuntia viikossa, töitten tekoon 60 tuntia viikossa? Nukkumaankin pitäisi ehtiä 72 tuntia viikossa tuolla tahdilla ja niitä läheisiäkin pitäis ehtiä morjestamaan. Sali tosiaan on siellä omakotitalossa tai töissä koska ei ehdi istuskelemaan autossa matkoja salille. Ja kun tuossa käyttää muutaman tunnin syömiseen ja peseytymiseen ja muutaman tunnin viikossa nettideittailuun, niin aikaa on jäljellä noin 0 tuntia viikossa.

      Vai ehkä olisi niin ettei niitä lihaksia näe normaalivaatteiden alta eikä sitä farkut ja t-paita päällä olevaa kaveria vain osaa päätellä toimitusjohtajaksi. Kusipäähän se sinun mielestä olisi jos se sen esiin jollain tavalla toisi.

      • päläpälä.

        et sä ehdi muualla kuin nettiin 24/7 365 päivää vuodessa.
        Yksin täällä höpiset.


    • onse sellaista

      Joo, kyllä joskus meinaa oikein nauru tulla, kun jossain prisman kassajonossa katselee ihmisiä, ja miettii, kukahan noistakin vaimon kauppakassia täyttävistä ylipainoisista, puolikaljuista ukon-turjakkeista on se "100% luotettava, et-varmasti pety" mies treffipalstalla.

    • mu-ha-ha-haaa

      No voi helvetti! Aloittajalle tiedoksi ja ihan pikkuvinkiksi, että nuo kuvailemasi profiilit ovat todella suurella todennäköisyydellä huijariprofiileita.
      Alapa niitten kanssa juttusille niin johan kuukauden päästä laittavat sulle viestiä, että nyt tarttis saada vähän hilloo, kun kävi ohrasesti täällä Ambomaalla työmatkalla. Ehhehe-he : D

      • ammuu.......

        mu-ha-ha-haaa.........Ovat sun huijariprofiileita.


    • Ai noita on nisillekin :) Hyvä, että tämä on kuitenkin tasa-arvoista :D Lue mun ketju "Kuvan vaikutus". Epäileväinen olin toki koko ajan ja sitten piti kokeilla. Hyvä, ettei jäänyt arveluttamaan. Jos jokin näytää liian hyvältä ollakseen totta, niin se on taatusti kusetusta. Mutta nyt on sentään yksi asia, johon voin luottaa sataprosenttisesti :p

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      133
      1363
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      101
      1054
    3. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      954
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      25
      947
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      308
      832
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      99
      803
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      37
      683
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      656
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      56
      648
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      140
      603
    Aihe