Chuck Norris karate ja taekwondomies

http://fi.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris

Tämä mies pistää pataan pahiksia.
774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Poliisi pysäytti kerran Chuck Norrisin ylinopeuden takia. Poliisi selvisi kuitenkin pelkällä varoituksella.

Äänestä
  • :DD

    Äänestä

Kävin katsomassa sen Expendaples2 leffan jossa Norris esiintyy.

Kun Norris ja Schwarzenegger ilmestyivät ruudulle yleisö puhkesi hurrauksiin ja aplodeihin. Minä siihen, että mitä vittua. Mitä järkeä on antaa aplodeja kuville jotka eivät mitään näe ja kuule.

Äänestä
  • että olit kerrankin uskaltautunut ulos kotoasi?

    Äänestä

  • Ne taputti sille kirjoitti:

    että olit kerrankin uskaltautunut ulos kotoasi?

    Minä käyn asunnossani lähinnä vaihtamassa vaatteet ja nukkumassa.

    Äänestä

  • .

    Chuck Norris pelaa monopolia oikeilla taloilla

    Har!

    .

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


He brings death kirjoitti:

http://fi.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris

Tämä mies pistää pataan pahiksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu