Kuka

on miesten logiikka-palstan miss transu? :)
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haetko hyväksyntää omaan epävarmuuteesi?

Äänestä

Suksi suolle ja uppoa sinne!
Mä en jaksa panostaa sun utopistisiin tumputus fantasioihin. :)

Häivy tylsä!

Äänestä

zisel ja tosi..typy vai onko täällä muita naiseksi naamioituneita peppureiskoja? :)

Äänestä

Tosi typy tai pistaasia?

Äänestä

Virallinen transu-lista.

dazun tukinikit:

-zisel

-kirpela

-frost-free

-persona-non-grata

-Vanilla

Ratikkakuskin tukinikit:



-tosi..typy

-pistaasia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyöstix kirjoitti:

on miesten logiikka-palstan miss transu? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu