Onpas hyvännäköisiä naisia
vihreissä
7215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jawohl meine fuhrer. Meillä persuilla ja juutalaisille on taas vihernatsien mukaan rotugeneettisiä piirteitä, jotka erottavat meidät arjalaisista vihreistä.
http://per-looks.tumblr.com/
Väitetään, että tuo Per-Looks olisi pykätty pystyyn jotenkin pilkkamielessä, tai ainakin niin se Persujen työmies (mikä sen titteli nyt onkaan) on asian tulkinnut. Kuitenkin kun katson noita äijiä tuolla, niin olen varma, että suurimmalla osalla, ellei kaikilla, on tyttöystävät.
Aina suvaitsevaiset vihreät sitä ruotivat facebookissa kuinka perussuomalaisen tunnistaa kasvoista. Natsithan levittivät julisteita kuinka tunnistaa juutalainen korvista ja nenästä.
....kyllä.
Hävisikö vihreille arjalaisille pyhitetty sivu netistä? Pitäkää nyt ihmeessä netissä, että me isonenäiset persutkin tietäisimme, miltä oikean arjalaisen tulee näyttää.
Ikivihreitä