Haluaisin nyt miesten mielipiteitä naisista joilla on paljon meikkiä,onko barbimainen look yök vai hot. Voiko sellainen look näyttää missään tilanteessa hyvältä. Itse käytän paljon meikkiä mutta minulla on silti ollut kestäviä ja hyviä suhteita. Laittakaa nyt rehellisiä mielipiteitänne pakkelinaamoista,kiitos:)
Liika meikki?
i love make up:)
4178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itse en siedä sitten yhtään ämmiä jotka on uinut maaliämpärissä.
Meikatut naiset on aina rumia, elleivät he ole huippumalleja.
Eivät meikatut naiset ole rumia. Liian meikatut tai huonosti meikatut naiset ovat rumia. Btw kaikki huippumallit eivät ole kauniita, oli meikkiä tai ei - huomioi myös että kuvat joissa huippimallit esiintyy ovat muokattuja kaiken sen meikin lisäksi.
kiitos mielipiteistänne! en ole mielestäni mitenkään ruma vaikka meikkaan paljon,minulle tulee vain sellainen olo kun katson peiliin ilman meikkiä että tuo en ole minä,pakkelit naamassa tunnen olevani oma itsevarma itseni:)