Kerroppas

Ketkä palstalaiset kivoja ihmisiä? Kun trollit ei oo.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kumi setä on kivoin.

Äänestä

ystävällisin on yybee, ja on siinä muitakin hyviä puolia, ulkoisia...

Äänestä

Nosiis. Niinq. Satunnaiset piipahtajat, jotka vaan eksyy tänne.

Äänestä

Millä lailla kivoja? Mä tykkään kivoina niin erilaisista ihmisistä. Nekin voi olla kivoja, jotka ei ole kuten mä tai ajattele kuten mä. :)

Eli aika laaja skaala kivoja ihmisiä. Lähinnä kivoja on sellaiset, jotka antaa muiden olla mitä ne on. Aika simppeli määritelmä kivalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tepatööri kirjoitti:

Ketkä palstalaiset kivoja ihmisiä? Kun trollit ei oo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu