Tuhma kysymys

assari.

Prostituoidut makavaat miesten kanssa rahan takia.

Ovatko pornonäyttelijät myös prostituituja, koska hekin harrastavat seksiä miesten kanssa rahan takia.

Kommentteja?

3

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • "makaavat" :D

      Toi on niin huvittava sana :)

    • Kyllä ne periaatteessa ovat, vaikkakin eri lähtökohdasta. Molemmilla on silti tarkoitus miellyttää asiakasta joko suoraan tai välillisesti tarjoamalla seksiä rahaa vastaan. Ovat siis maksullisia seksin ammattilaisia. Periaatteessa pornonäyttelijä voi äheltää rahasta yleisölle livenäkin, niin myös prostulle voi maksaa ja päästä katsomaan kuinka kaveri lykkii maksullista. Eli ihan sama tilanne. Ja eikös jotkut pokenäyttelijätkin anna joissain tilanteissa yleisönkin tulla osalliseksi lihallisuudestaan? Eli huoraa ihan suoraan. Joku kuinka monen miehen kanssa joku pornonäyttelijä tekee pano ennätyksen napsien ukkoja yleisöstä.

      Luulen, että pornonäyttelijät (monikaan ellei kukaan) ei takuulla koe olevansa lainkaan prostuja, eiväthän he myy itseään melkein kelle tahansa kadulla, vaan panettavat itseään sisäpiirin "valikoidussa" ringissä. Mutta niinhän voivat kai halutessaan tehdä myös prostituoidut, valita oman rinkinsä?

      Tässä varmaan se isoin eroavaisuus, jonka vuoksi näitä kahta maksullista seksi ryhmää ei niitata yks yhteen. En tiedä, kunhan heitin ajatukseni ilmaan.

      • assari.

        Eli voisit sanoa, että seksielokuvissa ja camissa esiintyvä nainen on prostituoitu?

        Entä jos hän tekee tätä työtä ilman palkkaa?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      44
      2952
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2621
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2584
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      100
      2226
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      48
      2084
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      331
      1846
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1546
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1408
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1178
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      28
      1165
    Aihe