Pelkään

läheisiä ihmissuhteita, en osaa luottaa keneenkään enkä rakastaa. Miksi ihmisestä tulee tällainen?
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minusta tullut sellainen koska takana liian monta pettymystä:(

Äänestä
  • Sama täällä. Liian monta retkua ja huijaria käynyt elämässäni kääntymässä. Elämä jättää jälkensä, valitettavasti. Nyt kun onnea olisi tarjolla en pysty nauttimaan enkä luottamaan. Surullista:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pilalla jo kirjoitti:

läheisiä ihmissuhteita, en osaa luottaa keneenkään enkä rakastaa. Miksi ihmisestä tulee tällainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu