Palomies kai?

Olen nähnyt muutaman kerran todella todella komean palomiehen..hän oikein huokuu seksikkyyttä...haluaisin häntä niin, en voi edes sanoin kuvailla. En tiedä hänen nimeään, en tunne häntä. Mutta komea hän on, haluan hänet ;)
11356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Taidat olla homomies.

Äänestä

Olen nainen..

Äänestä
  • Jonne pls...

    Äänestä

  • Homomiehen fantasioita..

    Äänestä

mene palolaitokselle vierailulle ;)

Äänestä

Minä oon nähnyt niin komean poliisin, ettei millään oon sen jälkeen väliä.....ei niin komeeta suomalaista miestä voi olla olemassa. Mutta kun vaan on. Asuupi vielä samassa kaupungissa...kerran olin hänen kanssaan samassa raflassakin....Minä sentään tiedän hänen nimensä...minäkin haluaisin hänet, mutta en saa...hän on mulle liian nuori...mutta kyllä on sitten komea mies...ihan rikollisen komea, jos näin saa poliisista sanoa...

Äänestä

Minä taas ihailen teurastajaa, mutten saa häntä. Antaispa edes teurastamaansa kinkkua mulle, sekin tyhjää parempi!

Äänestä

Alastonsuomesta löyty palomies pantavksi ;)

Äänestä

Antaisitko kiimainen nainen komealle varastomiehelle?

Äänestä

Taitaapi olla vastaus: Älä unta näe!!!!

Äänestä

..ota vaan, oli pettymys : /

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiimainen nainen ;) kirjoitti:

Olen nähnyt muutaman kerran todella todella komean palomiehen..hän oikein huokuu seksikkyyttä...haluaisin häntä niin, en voi edes sanoin kuvailla. En tiedä hänen nimeään, en tunne häntä. Mutta komea hän on, haluan hänet ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu