Se on niin

totta että määrätietoisille ja dominoiville naisille ei miehiä löydy.
Harva uskaltaa lähestyä edes.
796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Höpöhöpö. Varmasti tulee joku mies juttelee kun katsot silmiin ja etusormella kutsut tyypin paikalle.

Mun on vaikea yhdistää dominoivaa ja ujoa tyttöä samaan pakettiin.

Äänestä
  • Ei tule. Niin paitsi vähemmistökansalaiset jotka ovat riippuvaisia kantaväestön ylläpidosta. En tarkoittanut itseäni. Olen vain tehnyt havainnon.

    Äänestä

Dominoiva kuulostaa aika rasittavalta tapaukselta. En ymmärrä edes miksi suunnilleen kaikki naiset haluaa dominoivan miehen. Itse en ainakaan halua dominoivaa naista.

Äänestä
  • Tuskin kukaan on tyrkyttänyt vai onko?

    :)

    Äänestä

  • Ujo tyttelix kirjoitti:

    Tuskin kukaan on tyrkyttänyt vai onko?

    :)

    Olipa tympeä heitto. Eikö dominoiva tarkoita sellaista joka pyrkii hallitsemaan? Kuka sellaista naista jaksaa?

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Olipa tympeä heitto. Eikö dominoiva tarkoita sellaista joka pyrkii hallitsemaan? Kuka sellaista naista jaksaa?

    Ei kukaan jaksa hallitsevaa naista. Siksi juuri että ei löydä seuraa.
    Olen tunnetusti tympeä vaikka olen ujo hupakko.

    Äänestä

kukaan ei halua pahansisuista miesmäistä kukkoa tunkiolle. Nainen tarvii suhteessa rakkautta, ja mies kunnioitusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujo tyttelix kirjoitti:

totta että määrätietoisille ja dominoiville naisille ei miehiä löydy.
Harva uskaltaa lähestyä edes.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu