Tämä teräsnainen saa Arnoldinkin vapisemaan!

Iltalehdessä on juttu 40-vuotiaasta naiskehonrakentajasta Jacqueline "Jay" Fuchsista. Siinä annetaan ymmärtää, että tämä teräsnainen saisi jopa itsensä Arnold Schwartzeneggerin näyttämään pieneltä ja heiveröiseltä.

Jos hänen rinnalleen laitettaisiin Arnold saman ikäisenä eli 40-vuotiaana, niin kumpihan voittaisi vertailun? En ole löytänyt kuvia Arskasta siinä iässä enkä ole löytänyt juttua, jossa heidän lihastensa kokoa vertailtaisiin, mutta... J. Fuchs tosiaan näyttää kyllä siltä, että Arska joutuisi alistumaan noiden lihasten edessä:

http://www.iltalehti.fi/viihde/20121...32507_vi.shtml

Kuvia J. Fuchsista. Hän on suunnaton!:

http://www.girlswithmuscle.com/198986/Jacqueline-Fuchs
http://193.243.169.227/index.php?topic=184314.0
http://www.girlswithmuscle.com/213742/
17316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

bokserit!

Äänestä

toi ei oo nainen

Äänestä

Miksei tänne laiteta kuvia naisesta jolla on maailman kirein vittupillu? Semmonen, että puristaa kullikyrvän melkein hengiltä, oikein lypsää siitä varresta ja janoaa spermasiemeniä sisäänsä.

Äänestä
  • Laita kuva pepustasi.

    Äänestä

Eiköhän Arska jo vapissu ihan tarpeeksi kun vaimo sai tietää pettämisestä.

Äänestä

Eihän tuo Jay Fucks ole kovinkaan iso naisbodareitten joukossa.

Äänestä

...

Äänestä

Tässä Arska on 20-30-vuotiaana http://i40.tinypic.com/308czde.jpg

Tässä 39-vuotiaana http://i42.tinypic.com/2eqaqt0.jpg

Tässä 41-vuotiaana http://www.wearysloth.com/Gallery/ActorsS/15489-20175.gif

Tässä 44-vuotiaana http://i1.ytimg.com/vi/tb2eL0mUUqs/hqdefault.jpg

Tässä 55-vuotiaana http://s.ecrater.com/stores/81700/4b71d19669f22_81700n.jpg

Tässä 65-vuotiaana https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p480x480/419586_551523004900474_1273860133_n.png

Kyllä voitto taitaa mennä Arskalle.

Äänestä
  • Aika rääpäle 41-vuotiaana verrattuna Jay Fuchsiin! Arska joutuisi helposti alistetuksi!

    Äänestä

Miksi noita edes verrata kun Arska on 4 kokoa suurempi ku toi muija, naurettavaa. Sen sijaan Renne Toneyta ja Arskaa voisi verrata. Toney on 173cm ja painaa lähes 100kg, mikä tekee hänestä reilusti massiivisemman kuin Arska.

http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_-0bww9UGVx4/TTUto-5xxaI/AAAAAAAAGQA/uvnd1-CV_fI/s400/renne toney4.jpg&imgrefurl=http://worldwidebodybuilders.blogspot.com/2011/01/superwoman-us-bodybuilder-renne-toney.html&h=466&w=350&sz=49&tbnid=g1D5LTeYRjsK3M:&tbnh=88&tbnw=66&zoom=1&usg=__oRvvVpVSvJfIl4EBNBw3sqEAopE=&docid=Ar_mjoIsYpUFiM&sa=X&ei=dyPZUYuvPKeN4ATLu4HwBg&ved=0CDwQ9QEwAw&dur=390

ja Arto:

http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://www.therichest.org/wp-content/uploads/Arnold-Schwarzenegger11.jpg&imgrefurl=http://www.therichest.org/celebnetworth/celeb/actors/arnold-schwarzenegger-net-worth/&h=330&w=460&sz=62&tbnid=T_OD0RkAMrfmlM:&tbnh=90&tbnw=125&zoom=1&usg=__rbXTs8sAEnLloZXvibEE4Q4LD6Y=&docid=N7LX-nqWe_zgIM&sa=X&ei=GSXZUYOlFueO4gTuuoGAAQ&ved=0CF8Q9QEwDg&dur=767

onko Arto muuten taas ruvenny roinaamaan filmejä varten, siltä näyttää kun yhes välis oli ihan kuihtunut säkki. Antaako Sly hänelle hormoneja, samainen Sly jonka poika kuoli, mut RamboSly ei jaksa välittää viikkoa enempää vaan rupee vetää roinaa kaksin käsin ja kuvaan kikkelifilmejään.

Äänestä

Tuossa vasemmalla aito kuva, ja nuo muut niitä feikkejä joita näkee.

http://blog.racheshop.de/wp-content/uploads/2009/08/terminator.jpg

Kattokaa vaikka T3 (2003) tai Collaretal Damage (2002), niin näette että ihan hyvässä kunnossa se silloin oli.

Tossa pari muuta.

http://doctor2008.files.wordpress.com/2008/09/arnold_schwarzenegger_fat1.jpg
http://think.100acrewood.net/asfiles/arnold_speedo2.jpg

Kattokaa vaikka T3 (2003) tai Collaretal Damage (2002), niin näette että ihan hyvässä kunnossa Arto silloin oli. Nämä säkkikuvat on siis jo 10-v vanhoja.

Äänestä
  • Tuli sama teksti näköjään kahteen kohtaan. Vielä voisi lisätä, että jos Artoa yhtään tuntee, niin tietää että se ei koskaan päästäisi itseään tuohon kuntoon.

    Äänestä

  • rfggytg kirjoitti:

    Tuli sama teksti näköjään kahteen kohtaan. Vielä voisi lisätä, että jos Artoa yhtään tuntee, niin tietää että se ei koskaan päästäisi itseään tuohon kuntoon.

    Taitaa joka jannu mennä tuohon kuntoon kun ikää tulee tarpeeksi. Mut kyllähän Arto siinä uudessa elokuvassa on kunnossa. Eivätkö nyt ole tekemässä uutta elokuvaa Sly:n kanssa. Toivottavasti pullistelevat siinä. Kun Arto ottaa tuosta vähän douppia niin on äkkiä muhkeassa kunnossa.

    Äänestä

Arton mielestä ikä on vain tekosyy olla huonossa kunnossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikä yli-ihminen! kirjoitti:

Iltalehdessä on juttu 40-vuotiaasta naiskehonrakentajasta Jacqueline "Jay" Fuchsista. Siinä annetaan ymmärtää, että tämä teräsnainen saisi jopa itsensä Arnold Schwartzeneggerin näyttämään pieneltä ja heiveröiseltä.

Jos hänen rinnalleen laitettaisiin Arnold saman ikäisenä eli 40-vuotiaana, niin kumpihan voittaisi vertailun? En ole löytänyt kuvia Arskasta siinä iässä enkä ole löytänyt juttua, jossa heidän lihastensa kokoa vertailtaisiin, mutta... J. Fuchs tosiaan näyttää kyllä siltä, että Arska joutuisi alistumaan noiden lihasten edessä:

http://www.iltalehti.fi/viihde/20121...32507_vi.shtml

Kuvia J. Fuchsista. Hän on suunnaton!:

http://www.girlswithmuscle.com/198986/Jacqueline-Fuchs
http://193.243.169.227/index.php?topic=184314.0
http://www.girlswithmuscle.com/213742/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu