Etsitään haastateltavia lehtijuttuun ihmisistä, jotka yllätyksekseen ovat löytäneet nettitreffeiltä jotain ihan muuta, kuin mitä ovat lähteneet hakemaan. Oletko sinä nettitreffeillä tutustunut Sen Oikean sijaan uuteen harrastuskaveriin tai uuteen parhaaseen ystävään? Onko sinulle käynyt niin, että oletkin lopulta päätynyt lyömään hynttyyt yhteen nettitreffiseuralaisesi kämppiksen tai veljen kanssa? Laita viestiä, jos haluat kertoa tarinasi!
Etsin haastateltavia
6
199
Vastaukset
- heh hee.
kerro sinä vaan tarinoitasi.
- porin_pukki1
Mä suostun ...ja tarinaa riittää kirjan edestä.. koska aloitetaan???
- huussissa
Joo, etsin kunnollista miestä ja tutustuin varattuun patologiseen valehtelijaan. Siinäkin olisi aineksia juttuun.
- hsissa
Mutta onnea jutullesi! Varmasti nettitreffit on ollut monelle avain johonkin odottamatton ihanaan kohtaamiseen.
- onneksi ei oma juttu
Aivan kuin tuon PELIMIES TÄÄKIN "ei edes kaveri" tarinasta..sielläkin varmaan ois monta tarinaa...eikä kivoja!
- rumamies
Musta sais hyvän jutun. Olen ruma ja en saa ikinä tyttöystävää. En ole ikinä käynyt treffeillä ja ei mulle ei ole ikinä kukaan vastannut takaisin.Mulla ei ole edes yhtään kaveria eikä varsinkaan tyttö kaveria. Naiset ei tykkää minusta.
Eikö olisi hiukea juttu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3113108Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4623072- 712110
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401600Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1911464- 1051223
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751202Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121107K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81075Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1631021