Emot =D

Uus emo

Tietoo emoist mulle koska olen uus tuleva emo!!!

4

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Uus Emo

      Onko emot kasvis-syöjii???

    • eihuoh

      toivon niin paljo et oot provo..

    • Uus emo!

      Häh???

      • Emo-tyttö vastaa

        No nyt on ihan pakko vastata....

        Et näytä sopivan alkuunkaan emoksi. Ensinnäkin, aidot emot ei vaan pukeudu emoks, vaan ne on sitä luonteeltaankin. Jos et tiennyt, niin emo on lyhenne emotionalista, eli siis suomennettuna tunteellinen. Eli siis luonne ja asenne pitää olla niinkuin emolla, muuten et oo aito vaan joku wannabe (taidat olla jo sellanen)

        Emon mielestä elämä on paskaa, ja muut ihmiset ovat kamalia ja töykeitä eivätkä välitä muista. Kutsut iteäsi hän-muodossa ja olet synkkä. Eli siis lyhennettynä vihaat KAIKKEA elollista, ehkä jopa itseäsikin. Ja kyllä yleensä emot ovat kasvissyöjiä, tosin olen tavannut pari emoa jotka eivät ole.

        Itse olen emo, ja pukeudun näin:

        -Mustat pillifarkut.
        -Bändipaita, omia lemppareita on Tokio Hotellin paita ja Metallican. ACDC:nkin paita on hyvä.
        -Niittivyö, musta tai valkonen.
        -Scene-hiukset (kato vittu googlesta jos et tiiä mitkä ne on)
        -Mustat tai valkoset tennarit, tai sit maiharit.
        -Hopeita koruja, joissa on esim. särkynyt sydän tai pääkallo.
        -Paita jossa lukee jonkin laulun sanoja, esim itellä lukee yhes "and i knew, there was no help, no help from you". (sanat on ACDC:n laulusta Thunderstruck).

        Luonne on just sellanen kuten tuolla ylempänä kuvasin, mutta en vihaa IHAN kaikkia ihmisiä. Rakastan nimittäin yhtä poikaa, mutta poika ei ehkä rakasta minua, joten elämä on paskaa vittuilua.

        Kysy jos on vielä kysyttävää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      251
      4828
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      460
      3448
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      16
      2476
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      25
      2102
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      9
      1303
    6. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      32
      1219
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1103
    8. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      80
      1087
    9. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1055
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      986
    Aihe