Saaremaalle haetaan vakituiseen työsuhteeseen fysioterapeuttia, jolla olisi siihen korkeakoulun tutkinto tai voi olla vielä sitä alaa opiskeleva henkilö:
http://www.saartehaal.ee/2012/10/30/kallemae-kool-votab-toole-fusioterapeudi/
Saaremaa on muutenkin hvyin kehittyvä saari Eestissä. Ihmiset näyttävät olevan hyvin varakkaita kun kaikilla on upeat isot hyvin hoidetut omakotitalot. Ja muutenkin siellä kesä alkaa kuukausi aikaisemmin kuin Suomessa ja talvi on pehmeämpi, noin 10 asteen ero Suomeen verrattuna.
Fysioterapeutti Saaremaalle
etsitään.
1
148
Vastaukset
- ei kiinnosta ketään
Just joo...ja liksa on eestin standardin mukainen....SURKEA.
Kuka on niin epätoivoinen että lähtee muutaman satasen kuukausiliksalla sinne duuniin...hoh hoijaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1164456Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv622567Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61123- 66864
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 40806
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768