Kahden miehen loukussa

Olen 19-vuotias tyttönen ja olen seurustellut poikakaverini kanssa 14-vuotiaasta asti. Rakastamme toisiamme suuresti ja asumme yhdessä.

Tällä hetkellä poikakaverini on armeijassa ja meidän talossa asuu yksi vanha työkaveri kesätyöpaikalta. Se on melkein viiskymppinen kaveri ja eronnut viime syksynä.

Yhtenä iltana se tuli baarista samoihin aikoihin kun mäkin ja lähdin sen luo jatkoille. Pidemittä puheitta me päädyimme sänkyyn loppujen lopuksi.

Se on aivan ihana juttukaveri ja sängyssä se antaa mulle parhaimmat kyydit ikinä. Parempaa seksiä en ole koskaan saanut. Nytkin alkaa paikkoja kuumottaa sitä ajatellessa.

Poikakaveria rakastan mutta se on armeijassa eikä seksi ole kovinkaan erikoista. Toisesta pidän suuresti ja seksi on saanut minut puhkeamaan kukkaan. Pelkään että rakastun häneen.

Muilla kokemuksia kahden miehen pyörittämisestä samaan aikaan?

Hävettää ja pelottaa mutta halut vievät minut hänen luokseensa taas tänään kun hän tulee iltavuorosta kotiin.

Voinko pitää hänet omana leikkikaluna vai pistänkö poikki????
413581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 41

Vanhimmat

Sanon suoraan: olet tosiaan tyttönen, ihan pentu vielä. Jos nyt jo veri vetää vieraisiin, luuletko että sinun ja poikaystäväsi suhteesta on loppuelämän kestäväksi? Sanoisin, että eroa, ole sinkkuna, elä ja kokeile, kasva. Ei tarvitse sitten pettää ja tuottaa pahaa mieltä. Eikä vanhana katua tekemättä jääneitä asioita.

Äänestä
  • poitsukaveris tulee rynkyn kans lomille kun se saa tietää mitä touhuat.

    ja niin tuli taas kaks ruumista...

    Äänestä

Huoriahan te ootte molemmat. Eli sä panet jotain vanhaa tuhkamunaa ja saat "parhaat kyydit ikinä"? Vittu sä oot sekasin. Jos oma muija tekisi jotain lähellekään tollasta niin sahaisin siltä raajat irti. Period.

Äänestä

Hahahhaa! Niin täyttä sontaa tää alotus. Jonkun setämiehen fantasiaa.

Äänestä
  • Chillyn Kanssa samaa mieltä. ei normaali 19 vuotias ole missään olosuhteissa kiinnostunut 50-vuotiaista.
    Herää todellisuuteen pelle.

    Äänestä

  • Hilvckbbjb kirjoitti:

    Chillyn Kanssa samaa mieltä. ei normaali 19 vuotias ole missään olosuhteissa kiinnostunut 50-vuotiaista.
    Herää todellisuuteen pelle.

    Todellisuus on monimuotoisempaa kuin Chilly ja sinä ymmärrättekään. Olen itse 5-kymppinen mies ja minulla oli aikoinaan suhde 19-vuotiaan tytön kanssa. Suhde alkoi hänen poikakaverinsa ollessa armeijassa. Se oli kaikin puolin ihanaa. Seksi oli parasta ikinä - kummallekin - ja meillä oli hauskaa yhdessä.

    Ja tämä aloittajalle: onnetonta suhteessamme oli sitten loppujen lopuksi se, että homma lähti käsistä. M;ukaan tulivat niin voimakkaat tunteet, että oli ihan pakko puhaltaa peli poikki. En edelleenkään osaa sanoa, kumpi sen lopetti, muta loppu oli kyyneleitten sävyttämä. Selväähän oli, että meillä ei olisi yhteistä tulevaisuutta. Lähes vuoden mittaisesta suhteesta jäi kuitenkin ihanat muistot. En kadu, vaikka sydämeni särkyikin. Elämä on jatkunut.

    Äänestä

  • Kokenut mies kirjoitti:

    Todellisuus on monimuotoisempaa kuin Chilly ja sinä ymmärrättekään. Olen itse 5-kymppinen mies ja minulla oli aikoinaan suhde 19-vuotiaan tytön kanssa. Suhde alkoi hänen poikakaverinsa ollessa armeijassa. Se oli kaikin puolin ihanaa. Seksi oli parasta ikinä - kummallekin - ja meillä oli hauskaa yhdessä.

    Ja tämä aloittajalle: onnetonta suhteessamme oli sitten loppujen lopuksi se, että homma lähti käsistä. M;ukaan tulivat niin voimakkaat tunteet, että oli ihan pakko puhaltaa peli poikki. En edelleenkään osaa sanoa, kumpi sen lopetti, muta loppu oli kyyneleitten sävyttämä. Selväähän oli, että meillä ei olisi yhteistä tulevaisuutta. Lähes vuoden mittaisesta suhteesta jäi kuitenkin ihanat muistot. En kadu, vaikka sydämeni särkyikin. Elämä on jatkunut.

    Ja 'aikoinaan' olit kuin vanha? 20?

    Äänestä

  • Jenny69.
    Kysy presidentiltä.

    Äänestä

  • Aka sairas typy haluaisi tollaista vanhaa ukkoa.Tietty jos olisi paksu lompakko voisi hetkeksi avioitua, ilman avioehtoa.

    Äänestä

  • In joor riims kirjoitti:

    Ja 'aikoinaan' olit kuin vanha? 20?

    Olin tuolloin jo päälle 50. Tämä on totuus, vaikka normistiajattelevien onkin tätä vaikea uskoa. Kyseessä oli salasuhde, sillä olimme molemmat suhteen alkaessa varattuja. Niinpä meillä oli ikäeron lisäksi toinenkin syy toimia matalalla profiililla, vaikka julkisesti yhdessa liikuimmekin. Se oli oikeastaan aika helppoa, koska kenellekään meidät nähneille tuskin tuli mieleen yhdessäolomme todellinen luonne :)

    Äänestä

5-kymppisen märkä päiväuni.

Äänestä

korjaan käsityksesi: ET rakasta poikaystävääsi. muuten et olisi tuollaista tehnyt. sinun täytyisi nyt kantaa vastuu ja jättää hänet.

Äänestä

millä tavalla voi rakastaa jos pettää? ei todellakaan voi. Jos oikeasti rakastaisit ketään et voisi loukata tai satuttaa tuollatavoin. Itse en ainakaan voisi.


Mutta tosiaan, vähän luulen että tämä on jonkun 50 v hikisen läskin jannun kirjoittama fantasia kikkeli kourassa.

Äänestä

Tuolla meoa olet pian seksihimojeis orja ja ajelehdit kuion latu lainehilla. On kummaa että nykyään jopa naiset ovat seksihulluja. Eikä sittenkin rakkaus ole elämässä akiken a ja o ja kunnollinen vatuullinen ja rehellinen elälä. Neuvon sinua.Lopeta. Elmässä seksi ja himojensa tyydyttäminen on vain yski osa. Ja ilman seksiä ihminen voi elää jos on muut tärkeät elämän paliakt kunnossa. Ja sinullahan on poikakaveri ja et elä ilman seksiä.

Äänestä

Olet todella pentu ja emätyhmäkin vielä.Mietipä aivoillas jos sulla sellasia edes on mikä paras vaihtoehto.Todella halpaa kamaa olet

Äänestä

Olet jo huora ja petturi ennen kuin ole edes päässyt eläsäsi alkuun. Muuta tapsi ja alka elää rehellisen ja vastuullisen ihmisen elämää.
HYvä että vielä itsekkin tunnet jotain häpeää. Jos jatkat noin olet pian mielenterveyspalveluiden vakioasiakas.

Äänestä
  • Sun tulis mennä kouluun myös, opettele kirjoittamaan.

    Äänestä

  • stopparille kirjoitti:

    Sun tulis mennä kouluun myös, opettele kirjoittamaan.

    Niin sinunkin. "sun tulis" on suomeksi " sinun tulisi".

    Äänestä

HEI.Petteri 50 ihankoite keksit ja kirjoitit?

Äänestä

Ostaa lurpalle Viagraa!!!
Poikakaveris panee mua iltalomalla!

Äänestä

kuin vain paranee päivä päivältä :)
Ite oon 87vee muija ja naapurin 13-vuotiaat kaksos-pojat
antaa mulle elämäni parhaat kyydit.

Äänestä

Mut vietiin väkisin vanhainkotiin, vaikka mielestäni kuuluisin jaksamiseni
perusteella asua omassa kodissa( olen siis 93v.)
Asuntolan martat pitää mua kovanluokan pleijerinä.
Täytyy myöntää, että pillusta ei täällä ole pula.
Hoitajat, martat, omaiset jne....
Kaikilta saa, tosta vaan.

Äänestä

jollei koko kirjoitus provo, niin et todellakaan ole rakastunut poikakaveriisi. Tiedän kokemuksesta. Sinuna jatkaisin elämää sinkkuna ja monia kokemuksia rikkaampana, niin ei tarvitse vanhempana katua. Ja onhan se selvää, ei sun ja poikaystäväsi seksi kokemukset/taidot ole vähäisen kokemuksen takia kummoisiakaan. Eikä siitä mihinkään muutukaan, varsinkaan jos ette toisillenne kerro haluistanne/tuntemuksistanne. Kokeilkaa kaikkea mitä mieleen juolahtaa ja haluatte. Yhteisymmärrys kokeiluissa pitää kuitenkin mjuistaa.
Ja sitäpaitsi..tosiasiassa..jotain vikaa 50v miehessä jos ei muuta parisuhdetta, kuin 19v tyttöön. 30 vuoden ikäero kumminkin kertoo jo jotain ja aika paljonkin...

Äänestä
  • HalukasJanna.
    Älä välitä noista.Minä tapasin vanhemman ukkoni Prisman parkkihallissa .Perutin autollani hänen vanhaa Ladaa päin ,autoni vetokoukku upposi Ladan keulasta sisään ,syylari hajosi ja nesteet tuli ulos. Mä säikähdin tosissani,et mitä nyt tapahtuu. Ukko tuli autosta ulos ,hymyili ihanasti ja sanoi. Autot pussas kai meidänkin sit tarttis. Kiinnostukseni äijään heräs heti. Veivattiin Ladasta kilvet irti ja jätettiin se sinne parkkihalliin sille hoitajalle lahjaks. Joka tapauksessa äijä on aivan ihana. Osti mulle mersun lahjaks. Hän on rikas, eläkkeellä oleva jäteauton kuljettaja .Keräs roskiksista kaikkee krääsää ja myi niitä eteenpäin. Ollaan nytkin bunkassa ja yritetään tehdä perillistä hänen valtavalle omaisuudelleen ,äijä on hirvee häntäheikki, sillä kun rupee peppu pyörii kahdeksikkoo niin mä rupeen huutaa niin kuin formula. Äijä lähti just tekee mulle aamupalaa ,tuo mulle sänkyyn niin et täs on pieni tauko ja mä ehdin vähän kirjoitta täs onnestani jonka olen osakseni saannut. Asutaan isossa omakotitalossa ja keittiöön on matkaa. Ei tartee lopetella Ukko on tulossa ,kuulen kuinka rollaattorin etupyörän jarrulevyvinkuu pala vissiin lahaaa vähän. Jatka vaan sen gammelin starbun kanssa. Tsemppiä

    Äänestä

Kaikille vaan tiedoksi, että mä epäilen Satu 25:n olevan TROLLI!

Äänestä
  • 12 12.
    Ei ole mikään trolli .Mä tsennaan jätekuskin ja gimman hyvin. Ne budjaa Malmilla iso bygga ,se starbu on todella fyrkka jäbä . Gimma iski ittensä hyvään saumaan,sillä on turvattu elämä sit viel jos tulee gloddi nii voi sitä riemuu. Jengi on kateellisia ku joillakin menee hyvin näinä ankeina aikoina. Ei haluttais millään antaa päättää kenen kanssa kulkee oli sitte pressa tai K.Helena niin aina löytyy vinkujia moralisoimassa.

    Äänestä

Kahden naisen loukussa, mutta minua se ei harmita yhtään.

Äänestä

ihana juttukaveri mutta pidemmittä puheitta sänkyyn, heh heh?

Kyllä maailmaan puhetta mahtuu, trollejakin.

Äänestä

Kyllä sinä nyt olet seksihyllu mutta säästä niitä vanhemmalle iällesi ettet silloin vihaa miehiä ja käännä selkääsi kun seksihalut tuli nuorena jo hukattua kankkulan kaivoon elämäsi saattaa olla pitkä jotta jätä jotain tallelle

Äänestä

Älä valitse kumpaakaan.

Äänestä

Moi oli ilo lukea kirjoituksesi voin vain kuvitella mahlasta valuva vittusi vikisee uuttta työntöä sisääsi älä turhaan säästele vaan jaa sitä muillekkin ikäihmisille niin kyllä kuilu siitä kapenee ei muuta kuin kankeita kelejä vaari 88 vielä töpöttää

Äänestä

Voin hyvin kuvitella sen parhaan seksin, olenhan itsekkin antanut sen monelle naiselle ,jotka ovat minua nuorempia. Ja voin sanoa sen molemmille se on nautinto vailla vertaa. Ikä ero ei haittaa kunhan molemmat ovat sydämmellään mukana. En tarkoita ,että täytyy seurustella ja mennä naimisiin.Jos me ihmiset osaamme asiamme ,voimme olla toisillemme tosi hyviä ja auttaa toisiamme .
Eikä tarvitse kärvistellä mustasukkaisena.
Hyvää pyhäinpäivää

Äänestä
  • kinosti ihan vitusti

    Äänestä

Ei kai kukaan noin s..tanan tyhmä voi olla ?

Äänestä
  • Hei hulinaa sanoi piika kun kirnuun pieraisi. Kyllä koko jengin juttu on sairasta ja sovinistista. Paheksutaan naista, joka poksauttelee itseään kolmekymmentä vuotta vanhemman miehen kanssa. Kun miehellä on valtaa tai yhteiskunnalllisesti korkea asema, ikäerosta ei puhuta mitään -mm. Paavo Lipposella ja Ilkka Kanervalla on heit ä kymmeniä vuosia nuolempi vaimo. Entäs sitten presidenttimme ; vaimo sopisi hänen tyttärekseen.

    Äänestä

  • hyh, hyh kirjoitti:

    Hei hulinaa sanoi piika kun kirnuun pieraisi. Kyllä koko jengin juttu on sairasta ja sovinistista. Paheksutaan naista, joka poksauttelee itseään kolmekymmentä vuotta vanhemman miehen kanssa. Kun miehellä on valtaa tai yhteiskunnalllisesti korkea asema, ikäerosta ei puhuta mitään -mm. Paavo Lipposella ja Ilkka Kanervalla on heit ä kymmeniä vuosia nuolempi vaimo. Entäs sitten presidenttimme ; vaimo sopisi hänen tyttärekseen.

    Tämmösille jutuille on ihan nimikin, nimittäin MIELENTERVEYS ONGELMA!

    Äänestä

Tarina vois olla totta mutta olet selvästi trolli tän takia:

"Nytkin alkaa paikkoja kuumottaa sitä ajatellessa."

Äänestä

Tee parannus ja usko evankeliumi. (Matt.4:4)

Äänestä

En usko sinua.
Jotain outoa, eivät naiset kirjoita noin.
Oletteko jotain homostelijoita?
Pitäkää hauskaa!

Äänestä

Jatka samaan malliin-nauti. Elä välitä näitten tuhkamunien kannanotoista,ovat peräkammarin poikia.

Äänestä

"Jatka samaan malliin-nauti. Elä välitä näitten tuhkamunien kannanotoista,ovat peräkammarin poikia."
Älä naurata reppana, siinähän paskaa jauhat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HalukasJanna kirjoitti:

Olen 19-vuotias tyttönen ja olen seurustellut poikakaverini kanssa 14-vuotiaasta asti. Rakastamme toisiamme suuresti ja asumme yhdessä.

Tällä hetkellä poikakaverini on armeijassa ja meidän talossa asuu yksi vanha työkaveri kesätyöpaikalta. Se on melkein viiskymppinen kaveri ja eronnut viime syksynä.

Yhtenä iltana se tuli baarista samoihin aikoihin kun mäkin ja lähdin sen luo jatkoille. Pidemittä puheitta me päädyimme sänkyyn loppujen lopuksi.

Se on aivan ihana juttukaveri ja sängyssä se antaa mulle parhaimmat kyydit ikinä. Parempaa seksiä en ole koskaan saanut. Nytkin alkaa paikkoja kuumottaa sitä ajatellessa.

Poikakaveria rakastan mutta se on armeijassa eikä seksi ole kovinkaan erikoista. Toisesta pidän suuresti ja seksi on saanut minut puhkeamaan kukkaan. Pelkään että rakastun häneen.

Muilla kokemuksia kahden miehen pyörittämisestä samaan aikaan?

Hävettää ja pelottaa mutta halut vievät minut hänen luokseensa taas tänään kun hän tulee iltavuorosta kotiin.

Voinko pitää hänet omana leikkikaluna vai pistänkö poikki????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu