Joulupata?

Häh? Missä?
5112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Päässäs.

Äänestä

Jouluaattona voopotin voi vetää meikämandoliinia joulupataan ;)

Äänestä

Ei ole turinatiimiä enää, joten ei ole enää turinatiimin pataakaan. "Miehen logiikka" yritti viime vuonna tehdä sen minkä turinatiimi teki jo 2007, mutta aika säälittäväksi jäi "Miehen logiikan"-potti. Taisi turinatiimin porukka olla sitä parempaa ainesta.

Äänestä
  • Näin on. Roskaihmiset kuten vili ja eräät muut trollit ovat joulupatojen edunsaajia ja leipäjonoväkeä. Ei heiltä mitään irtoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hähä! kirjoitti:

Häh? Missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu