Minälaista alusvaatetta?

..Toivotte miehet siltä yhdenyön naiselta?...Stay upit? Sukkanauhaliivit? Korsetti?..vai naturelli..
5494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

yhdenyön panojen kanssa tuskin on MITÄÄN väliä

Äänestä
  • Ei niin. Pois ne otetaan kuitenkin. Eikä yhden yön aikana ehdi kummasti kyllästyä vaikka olisi millaiset vetimet.

    Äänestä

Puhtaat!

Äänestä

Ai ei mitään väliä?..Jos alta löytyy kulahtaneet,päivän paistamat maxisloggit..:D Kyllä seksikkään naisen alusvaatteet saisi olla sexytkin..stay upit,peppua korostavat pitsipöksyt..

Äänestä

satiiniset pikkuhousut ja stay upit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BITCH :) kirjoitti:

..Toivotte miehet siltä yhdenyön naiselta?...Stay upit? Sukkanauhaliivit? Korsetti?..vai naturelli..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu