laittakaa oikeesti tuo treffipalvelu kaikille kokonaan maksulliseksi! Sopiva hinta olis tollanen 20 euroa kuukaudessa.. Karsiutuis nuo 95 prossaa profiileista jotka vain pitävät sitä siellä eikä vastaa kellekkään mitään.. Saisi sivun ylläpitäjä samalla rahaa sivun ylläpitoon ja tosiaan kaikki turhat profiilit veks!!
Ylläpidolle ehdotus...
8
184
Vastaukset
- Ikisinkku M
Samulle ehdotus...Laita oikeasti proifiili niile maksullisille saiteille, näistä seuranhakujutuista kun kuitenkin on se 95% maksullisia niin luulisi sopiva löytyvän. Jätä meille jotka vähän sivusilmällä katselllaan muttei haluta siitä riemusta maksaa edes tämä yksi suhteellisen toimiva ilmainen. Aika itsekästä vaatia muita pois kun helpoin ratkaisu aina kuitenkin on itse poistua areenalta jos ei seura miellytä.
- ..........
Ehkäpä Samun profiilissa olisi parannettavaa, jos ei naiset vastaile
- 4356hu
Se etteivät sinulle vastaa ei tarkoita etteivät vastaisi kenellekään.
20e kuukaudessa tuntuis järkevämmältä käyttää johonkin meno paikkaan ihan oikeassa elämässä. - Nim Nim
Olen saanut viime aikoina 100% vastauksia ja juttelu jatkuu monen kanssa. Tämä sivusto toimii hyvin, sellaisena kuin se on. Jos muuttuu maksulliseksi niin profiilin määrä tippuu rajusti, tulee vielä sinulla vähemmän vastauksia...
Mene aloittaja itse maksulliseen palveluun, jos on niin hyvä siellä.
t Mies40v Jos aiotte oikeesti viihtyä täällä prinsessojen seassa joille ei kukaan kelpaa niin lycka till vaan sitten... Ja tiedoksi en ole ainut jolle täällä ei vastata... puhun aika monen puolesta siinä asiassa että naiset ei kerta kaikkiaan vastaa asialliseen profiiliin ja kirjoitukseen.
- IKisinkku M
Tokihan olisi mukavaa jos kaikille vastattaisiin mutta ei se niin vain mene ja se pitää hyväksyä, ilmaisessa palvelussa et kuitenkaan menetä mitään vaikka niin kävisi. Jos ajattelet maksullisuuden parantavan tilannetta niin silloin sinun pitää vain valita sellainen, tosin voi käydä niin ettei sielläkään vastata mutta jos löydät sellaisen missä on pakko vastata niin valitse sitten se mutta vaikka sellainen löytyisikin ei se sinua sen hurmaavammaksi muuta, jos naiset pakon vuoksi vastaavat onkö sekään oikein hyvä?
Täytyy muistaa että vapaassa yhteiskunnassa asiat perustuvat vapaaehtoisuuteen ja minusta ainakin hyvä että on tällainen ilmainenkin vaihtoehto olemassa, jos kaikki eivät ole ihan 100%:sesti mukana so what? Sinun pitää muokata profiilisi sellaiseksi että alkaa kiinnostamaan niitäkin jotka ei ole aivan tosissaan.
- hyh hyy.............
Kuulostat tyrkyltä. Mikä vaan käy kunhan sut huolitaan? EI mitään itsekunnioitusta naikkonen?
- jennie
Jos kaipaat maksullista deittipalvelua niin niitä löytyy netistä vaikka kuinka paljon. Sieltä voit valita mieleisesi ja maksella seuranhausta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks525498Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si754200Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut353528Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää623323Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?1023312- 1082808
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1282239En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri572225Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit301639Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu321464
