MITEN ON VAIHTEISTON KESTÄVYYS JOS ON TARKOITUS PÄIVITTÄIN VETÄÄ PERIKÄRRIÄ PAINOLTAAN 1000- 3000KG.
ENTÄ MUUTEN , MITÄ MIELTÄ OLETTE AUTOSTA ONKO HINTANSA VÄÄRTTI.
JOS JOLLAIN OIS KOMMENTTIA AUTOSTA HYVIÄ TAI HUONOJA ,AUTTAS OSTOPÄÄTÖSTÄ -
ENTÄ MUUTEN , MITÄ MIELTÄ OLETTE AUTOSTA ONKO HINTANSA VÄÄRTTI.
JOS JOLLAIN OIS KOMMENTTIA AUTOSTA HYVIÄ TAI HUONOJA ,AUTTAS OSTOPÄÄTÖSTÄ -
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei tarvitse huutaa, paljonko on portterin perävaunumassa?
minua ei kiinnosta rekisteriotteen merkinnän tai pilkku virheet tekstissä vaan ainoastaan käytännän toiminnan realiteetit.,,mitä tällä autolla voi kiskoa turvalliseti ja ilman vittuilua tieliikenteessä
Hyvin kestää mutta mitään 3 tonnia et saa vetää koska max 2,5 ton on sallittua sille.
Auto on hyvä jopa mainio tosi kallis. Minulla on nyt ollut pari Ford Transit pari MB Sprinter ja nyt VW 4MOTION kaikki uutena ostettu ja ainut hyvä auto on juuri tämä VW. Niin kuin kerroin hinta on kova noin 10,000€ kallimpi kun vastaava mersu Vito mutta kyllä ilolla maksan sen.
Mutta sehän on maku asia millä haluaa ajaa. VW:ssä tuo 180hv riittää hyvin peräkärryn vetoon kun taas Vitoon et saa kun 160hv jos pitkän haluat.