Tiuskiminen

Onko se enemmän naisten heiniä? Huomaako ihminen itse tiuskimistaan? Minä en ennenkuin lapsi huomautti. Fyysinen väsymys aiheuttaa välittömästi tiuskimisen.
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole sukupuolesta kiinni tiuskiminen. Eiköhän se pinna kiristy siinä naisilla kuin miehilläkin ja jos on ollut huono päivä ja joku tulee kyselee tyhmiä niin kyllä siinä tiuskii molemmat yhtälailla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


o0Oo kirjoitti:

Onko se enemmän naisten heiniä? Huomaako ihminen itse tiuskimistaan? Minä en ennenkuin lapsi huomautti. Fyysinen väsymys aiheuttaa välittömästi tiuskimisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu