Naisten keskimääräinen pimpan syvyys on 18cm. Olen 10 vuotta tehnyt "tutkimusta" omalla mittakepillä ja hieromasauvalla. Koehenkilöitä on ollut noin 20kpl . Silloin olen katsonut maksimaalisen syvyyden saavutetun kun nainen sanoo että ei tunnu enää hyvältä ja huomaa mittakepistäkin että pohjassa on . Onkos muillakin mittaajilla samansuuntaisia arvioita pimpan syvyydestä ?
Mittakeppi Mies
21
285
Vastaukset
- Mittamulkkumies
Oman tutkimukseni mukaan syvimmät pillut on 15cm syviä. Sen jälkeen (15cm) syvinkään nainen ei enää nauti.
- Mittakeppi Mies
Kyllä nauttii syvempikin nainen "yli15cm" . Jotkut tykkää kun terska koskettaa pohjaa ,siinä olet oikeassa että ei kaikki.
- Fhhhxxh
Mittakeppi Mies kirjoitti:
Kyllä nauttii syvempikin nainen "yli15cm" . Jotkut tykkää kun terska koskettaa pohjaa ,siinä olet oikeassa että ei kaikki.
Joo vaan sitten sulla ei ole 18cm. Sulla on 15cm ehkä korkeintaan..
- Amerikassa
Amerikassa tussut isompii , tosin siellä kaikki on isompaa ja suurempaa :-)
Filmejä kun katsoo 25cm :n kalu menee pieneenkin naiseen kahvaa myöten heittämällä .- Hahhahooo
Filmit on filmejä.
- sfe54
Hahhahooo kirjoitti:
Filmit on filmejä.
Mutta jos uppoo ni sit uppoo. On niillä naisilla varmaan treeniä takana ihan kohtuullisia määriä ja lisäksi puudutusaineet pimpissä ja kokkelia vedetty nokkaan ennen kuvausta. Mutta siitä huolimatta, kahvaa myöten menee.
- Pornoguru
sfe54 kirjoitti:
Mutta jos uppoo ni sit uppoo. On niillä naisilla varmaan treeniä takana ihan kohtuullisia määriä ja lisäksi puudutusaineet pimpissä ja kokkelia vedetty nokkaan ennen kuvausta. Mutta siitä huolimatta, kahvaa myöten menee.
Ne naiset saa hyvät rahat pillunsa repimisestä. Kuvamuokkaushan kuuluu myöskin filmintekoon ja kuvakulmat -se kannattaa muistaa. Kyllähän mulqun saa mahtumaan vaikka omaan korvaan kun treenaa korvaa :)
- tiedox
Pornoguru kirjoitti:
Ne naiset saa hyvät rahat pillunsa repimisestä. Kuvamuokkaushan kuuluu myöskin filmintekoon ja kuvakulmat -se kannattaa muistaa. Kyllähän mulqun saa mahtumaan vaikka omaan korvaan kun treenaa korvaa :)
Asuksen mulkku mennä livahtaa korvaan reenamatta.
- Naapurin Arska
Samansuuntaisia tuloksia olen saanut kuin aloittaja .
- Erkki merkki
Sinne mahtuu maatilat metsäpalstat talot ja tavarat ...
- Kaik män naisiin
Pimppa on tosiaan aivan loputon kaivo.
- pohjanmaal.mies
Olen suht. hyvin varusteltu ja olen huomannut että toiset naiset ovat valittaneet kun olen tullut liian syvälle, mutta vaimoni on "tottunut" ja pystyy nykyään ottamaan sen koko pituudeltaan, asento kun asento! t.19cm.
- Päärsereigä
Ota mitta pois perseestä!
- Heppi Hessu
Niin se naisen pimppa venyy myös heppiäkin saa venytettyä .
- Hfjlkddg
Heppi Hessu kirjoitti:
Niin se naisen pimppa venyy myös heppiäkin saa venytettyä .
Ei saa munaa venytettyä. Miksi höylätä isoa pilllua kun tiukkaakin voi etsiä?
Päärsereigä kirjoitti:
Ota mitta pois perseestä!
Eikös olekin kaikki yli 12 sentin persemitattuja? Mulla on persemitattu, kaikilla muilla on persemitattu, mutta sulla on rehellinen 11 senttinen, veikkaan;)
- Pojjan kloppi
Aika kattavaa tietoa olet löytänyt .
- Iso tussu paras
Mie tykkeen väljästä tussusta saa löysännii munan vaikka kaksinkerroin sisään. Ja ei heti laukee ;-)
- 10+
Naisestakin tuntuu kivalle ,kun kaksinkerroin .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591164Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11840Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75785- 53624
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83603Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45532Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33527Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501