No olen miettinyt että ketkä ovat kauniita ? onko vaa mallit ja jotkut jokka heruttaa ja laittaa hirveesti meikkii kauniinpii ku me muut ? :O Mä oon ite Ruskee hiuksinen ja siniharmaat silmät. Oon 160cm pitkä ja oon hoikka ja vähän alipainoinen :/ ja ihan normi kroppa!! ja naamakin !! että kelpaisiko munlaiset tytöt kellekkää ??
Kauniit tytöt
4
426
Vastaukset
Hei sinä..Sinä kelpaisit monelle miehelle, kuten minulle. =) Kyllä se ihan luonnollinen kauneus ilman meikkiä on paras ulkonäöllisesti..Luonne on se tärkein ihmisessä pidemmän päälle, sisäinen kauneus siis..=)
- lifemocker
vaikea susta on sanoa kuvaa näkemättä.
lähtökohtaisestihhan kaikille naisille on kysyntää!
meikkaamattomuus ei kyllä ainakaan itseä haittaa - pöpha
Ikäsi puolesta (tiedoissa 14) et ainakaan kelpaisi, kymmenen vuotta lisää niin jees.
Muuten tuo olipainoisuus menee itsellä ainakin täysin turn offiin. Muotoja pitää olla ja mieluiten treenattu kuin treenaamaton. Tosin ikääkin jo enemmän kuin sinua piirittävillä pojilla. - joshujs
:) aika paljon pojat tykkäävät luonnon kauniista naisista.. niist hotka eivät käytä meikkiä.. itse en pidä kuin joskus..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222707Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671699Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A81687Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1151620Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.481570Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell921494Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.691385Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001225Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311157En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521106