Varkaalla menee

sormi suuhun kun poistat lähetyssaarnaajan.
4233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole sitä asentoa käyttänyt vuosiin. Parempia löytyy.

Äänestä

Hei mopomies, ne on aika vanhoja autoja missä vielä tälläinen löytyy. Ei niitä autoja enää kukaan varasta.

Äänestä
  • niitä autoja juuri varastetaan. Uudemmissa on ajonestot ja muut hälyhärpäkkeet, ei tavallinen narkkari sellaista liikkeelle saa.

    Äänestä

Eivät muita juuri varastakkaan kuin vanhoja autoja. Eihän noi narkit edes tiedä missä ovat, sekasin kun seinäkellot. Uusimpiin autoihin ei äly eikä kärsivällisyys riitä. Sellattia sekopäitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sarana55 kirjoitti:

sormi suuhun kun poistat lähetyssaarnaajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu