miehellä uusi lelu

typykkä92

Eli mitä mieltä pitäisi olla. Eletää mieheni kanssa kaukosuhteess. Näemme noin pariviikon välein. Noh, mieheni osti tekopimpan ja nyt en tiedä mitä mieltä pitäisi olla. Kertokaa te kokemuksia ja mielipiteitä.

2

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen4242

      Toihan on ihan normaalia ;) Itsekin olen kaukosuhteessa ja joskus pitää turvautua sooloseksiin (lelujen kera).
      Parempi noin, kun että menis naisiin... eiks vaan...
      Sun sijassas mä varmaan pyytäisin miestä kuvaamaan videopätkän sessiostaan. Mua ainakin kiihottais nähdä ;)

    • Hyvin menee!

      Ole onnellinen vaan :)
      Miehesi on kiinnostunut seksistä ja sen pitäisi olla jopa kylmässä suomessa ihailtava asia! Sen lisäksi että tiedät miehesi seksilelusta jata hän ei ilmeisesti ole salaillut ole hyvilläsi siitä että hän käyttää "energiansa" sinuun ja sinun puutteessa seksileluun.

      Jotta saisit vertailukohtaa niin ajattele miestä jota ei seksi kiinnosta, kun tapaatte niin hän juuri ja juuri vain halaisi sinua mutta ei olisi innostunut rakastelusta ollenkaan.
      Tai jos miehesi olisikin sellainen joka haluaisi sinua tietenkin mutta kun olet poissa niin hän menisi toisiin naisiin.

      Sanoisin että sinulla on oikeasti avoin mies ja jos itse olet samanlainen niin ole onnellinen että teillä on toisenne!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      64
      4365
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3485
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      37
      3150
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2608
    5. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      45
      2307
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      2079
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      22
      1984
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      192
      1870
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      395
      1542
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1398
    Aihe