Ktä tykkää O-Zonesta?
Kikki jotka tietää jotain O-Zonesta, kertokaa ihmeessä! En itse löydä paljoakaan tietoa.
Kaikki tiedot ja netti osoitteet joissa mahdollista tietoa ja kuvia, on sydämellisesti tervetulleita:)
Olisin toosi kiitollinen:D:D
O-ZONE
6
1190
Vastaukset
- kysymys
onko OZONE muka 'vanhan ajan disco-musaa'(tyyliin Baccara, The BeeGees, Gloria Gaynor, K.C & the Sunshine Band, Kool & the Gang) jolle tää palsta on? Tuolla on alempana pop- ja 'yleistä musiikista' -palstat, jonne tuosta yhtyeestä voi kirjoittaa
Mutta vastauksena ekaan kysymykseesi: en minä ainakaan, pitkäveteistä jumputusta.- _._._.
Voi kamala jos yks viesti sattuu menee johonki toiseen palstaan. Nyt päiväni on pilalla.
- Donsku :)
o-zone_fani kirjoitti:
tässä löydy jotain..
http://www.o-zone.fantd.com/photo.html
http://www.lyricsbox.com/o-zone-lyrics-k5vnj.html
http://www.rferl.org/featuresarticle/2004/05/814ce60f-0383-4815-b572-b7c896cddc38.htmltietääkö joku et mistä voi kuunnella O_zonen Dragostea Din Tei:tä? HUOM! kuunnella!
- eräs_joka_tietää
Donsku :) kirjoitti:
tietääkö joku et mistä voi kuunnella O_zonen Dragostea Din Tei:tä? HUOM! kuunnella!
o-zonesta:
Laulajat:
Arsenie on syntyny 22.07.1983, pituudeltaan 1,86m , silmät siniset, sinkku. Arsenie on o-zonessa se jolla on dragostea din tei, musavideossa silmälasit.
Dan on syntyny 6.02.1979, pituudeltaan 1.90m, silmät ruskeat, sinkku. Dan on se jolla on dragostea din tei musavideossa aurinkolasit.
Radu on syntyny 14.12.1978, pituudeltaan 1.75m, silmät ruskeat, sinkku. Radu on se brunette dragostea din tei musavideossa.
Kuvia löytyy sivulta www.o-zone.go.ro
siinä oli vaan nyt laulajista. - Donsku:)
eräs_joka_tietää kirjoitti:
o-zonesta:
Laulajat:
Arsenie on syntyny 22.07.1983, pituudeltaan 1,86m , silmät siniset, sinkku. Arsenie on o-zonessa se jolla on dragostea din tei, musavideossa silmälasit.
Dan on syntyny 6.02.1979, pituudeltaan 1.90m, silmät ruskeat, sinkku. Dan on se jolla on dragostea din tei musavideossa aurinkolasit.
Radu on syntyny 14.12.1978, pituudeltaan 1.75m, silmät ruskeat, sinkku. Radu on se brunette dragostea din tei musavideossa.
Kuvia löytyy sivulta www.o-zone.go.ro
siinä oli vaan nyt laulajista.Kiitos paljon!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %
Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o4026994Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä
Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki534093Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa272410Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava611634SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän31559Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä
Voi, voi! Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä! https://yle.fi/a/74-20221468 Aina voi etsiä toisen reitin, jos t981554Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --61437Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631425- 1021189
Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue231127