Itsemurha

Onko täällä kukaan muu miettinyt tuota ratkaisua ihmissuhteettoman ja tyhjän elämän lopettamiseksi.
8213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kumpi kirpaisee enemmän itsari vai pakit naiselta?

Äänestä

Olen miettinyt. Feministien (tai miksi sitä ryhmää kutsutaankaan joka puuhailee mm. seksinoston täyskieltoa) tarkoituksena on että miehet tappaisivat itsensä ja maailmassa olisi vain naisia.

Äänestä
  • Sotket asioita taas, seksinostokieltoa puuhaavat lähinnä kristilliset ääriryhmät. Feministit ovat huolissaan lähinnä ihmiskaupasta.

    Äänestä

  • Otas poju selvää kirjoitti:

    Sotket asioita taas, seksinostokieltoa puuhaavat lähinnä kristilliset ääriryhmät. Feministit ovat huolissaan lähinnä ihmiskaupasta.

    Otin joskus selvää ja selvisi että feministien tarkoituksena on mielellään alistaa miehet palvelemaan naisia, ellei näitä voi tappaa ja syntymistä voida estää.

    Äänestä

En tietenkään. Elämähän on hienoa. :)

Äänestä

Olen miettinyt ja mietin tälläkin hetkellä.

Äänestä

En aio tappaa itseäni neitsyenä.

Sitten kun olen poksauttanut yhden tai useamman 9-16 vuotiaan puhtaan teininaisen, voin harkita asiaa. Toki silloin elämä hymyilee varmasti enemmän, joten itsetuhoisuuteen ei ole tarvetta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ohi on kirjoitti:

Onko täällä kukaan muu miettinyt tuota ratkaisua ihmissuhteettoman ja tyhjän elämän lopettamiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu