NYT tarvitaan kriittisiä mielipiteitä! Jonkin verran ollaan käyty tässä tuttavaporukan kanssa debaattia tästä tulokkaasta ja nyt haluan kuulla myös TEIDÄN mielipiteitä tästä bändistä.
Saa antaa ihan arvioita perinteisellä kouluarvosana-asteikolla (1-10). Sit nähdään kuka meidän porukasta sen ilmaisen illan baarissa voittaa! =)
Alla löytyy näytettä ja lisää saa varmaan myös muualta.
http://www.youtube.com/watch?v=tX456vSZuSg
Mielipiteitä?
4
101
Vastaukset
- 18+8
Ihan miehekästä, ok ja uskottavaa metallia on, voit huoletta kuunnella jatkossakin.
- Garambola
Kyllähän tuosta voi 9 antaa. ;)
- She--devil
8,666 ;)
- Mother North
Alku tylsähkö ja ehdottomasti ihan liian pitkä. Kun biisi "alkaa" niin meno on vähän... öh... liian taiteellista. Näitä biisejä kuulee radiosta tusinan vartissa. Munaton. Tekisi mieli kysyä että mitä tekemistä tällä on metallin kanssa? Arvosana pitkäveteinen 4. Toisaalta menee kyllä niiiiiiiin kaukaa ohi meikäläisen metallimaun, että parempi varmaan kun en sano enempiä tähän. Kai tämä ihan hyvää on jos tällaisesta musiikista tykkää. Minä en tykkää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342