Tällaiselle leppoisalle kantri/reggae/joululaulu yms bändiin. Itse siis soitan akustista kitaraa, ikää on kohta 13, soittokokemusta on kitaralle noin 3 vuotta ja bassolle 4 vuotta. Sijaintina suomussalmi kainuusta. Ja siis tyttölaulajaa joka on samalla pianisti/syntentisaattorin soittajana. Ja nimikin tarvitaan :D Jos kuvaus sopii nii kommentoi s-postisi :D kiitti :)
Kitaristi etsii syntikka+laulajatarta/piano+laulajatarta ja nimeä
Fender Squier SA-105 Bk
2
131
Vastaukset
- Ansku:DD
Ois aika kiva:D ite asun Vuokatissa
- Fender Squier SA-105 Bk
Kerro lisää itestäs :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2555161
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!532452- 692096
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3901530Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss961181SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291103Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101039Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte173883Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9219853Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u37804