Miksi miehet haluavat tyttöystävän, kun kuitenkin nauttivat tyttöystävän satuttamisesta?
Miksi?
syreeni6
4128
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Haluavat sellaisen poikaystävän joka satuttaa?
Monien naisten mielestä ne itsekkäät ja ilkeät on niin jännittävää seuraa. Ja kun ne kaikki muutkin naiset tykkää juuri siitä miehestä. Ja vain harvat ja valitut tykkää niistä hyvistä, "tylsistä" miehistä. En ymmärrä itsekään joiltakin naisilta tätä suhtautumista vaikka itsekin olen nainen.
Taas tyypillinen pelimiehen käyttämän naisen vollotus.
Katsos tyttöseni; ei ne kaikki miehet ole tuollaisia, vain ne joista sinä kiinnostut.
"Miksi miehet haluavat tyttöystävän, kun kuitenkin nauttivat tyttöystävän satuttamisesta? "
Koska miehet haluaa sellasen tyttöystävän, jota voi hallita, alistaa ja satuttaa. Se tekee tosi nannaa niitten olemattomalle itsetunnolle, ja niillä on uskomaton vaisto löytää juuri ne tytöt, jotka on heikoimpia ja haavoittuvaisimpia.
Vai kuinka moni äijä voi rehellisesti sanoo, että vapaaehtoisesti valitsis vahvan, hyvällä itsetunnolla varustetun tytön?
On oma syynne jos alistutte kynnysatoiksi. Jos et tykkää jalanjäljistä kasvoillasi, miksi makaat lattialla?
Arvostakaa itseänne ja tyytykää vain Oikeaan Mieheen.