Vagina on syvempi, kuin 13-15 cm

odasdkaso

Mistä ihmeen neitsyestä tuo syvyys aina mitataan?

Itse olen vanha ukko, pitkää seurustellu ja pannut vain n.30 naisen kanssa.

Ehkä parille vaan ei ole voinut työntää koko kullia sisään. Kullin pituus on 19cm ja jos joku ei sitä hyväksy, niin heihei!!

Takaapäin naisille sattuu helpommin, kun työntää kokonaan, mutta edestä naidessa ei ole yleensä mitään ongelmaa. Ja tuntuu kuun asentokin hiukan vaikuttavan tähän joillakin naisilla.

Alkuun pitää välillä työntää kulli kokonaan sisään, mutta kun vauhtiin pääsee, niin voi huoletta työnnellä.

Exään pohjasin selvästi, mutta häntä ei sattunut ollenkaan. Lyhyellä naisella oli tosi lyhyt pimppa...hehe.

Kyllä mua vituttaisi, jos pitäisi varoa naidessa.

Ja sitä kuuluisaa paksuutta toki voisi olla lisää, kuin 4.5cm leveys.

8

574

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Selitys asiaan

      Tässä on nyt ristiriita. Johtopäätös: Olet mitannut väärin.

    • 16cm perusjannu

      Vaikea sanoa keskisyvyyttä. Pistin pitkän dildon tyttöystäväni vaginaan niin syvälle kuin se upposi ilman että häntä sattui. Kiskaisin sitten dildon ulos ja mittasimme minkä verran oli ollut sisällä. Tulos oli 17cm.

      Koska naidessa peniksestä jää aina monta senttiä ulkopuolelle ihan fysiologisista syistä, tyttöystäväni kestäisi siis ottaa sisäänsä kivutta reilun 20cm peniksen. Kiimaisena tuollainen vagina varmaaan ahmaisisi vieläkin pidemmän sisäänsä, etenkin jos pieni kipu ei haittaa vaan pikemminkin lisää kiihotusta.

      Mutta tosiaan, tuo on vain yksi esimerkki. Vaginoissakin on vaihtelua niin kuin peniksissäkin.

      • Asus himself

        Ysiksään penips ei ol e yli13 sentä pitkä


      • Asus ihan ite
        Asus himself kirjoitti:

        Ysiksään penips ei ol e yli13 sentä pitkä

        Nyt ei ollut kyse mulkkkujen keskikoosta vaan sinulle vieraan käsitteen eli pillun "vetoisuudesta".

        Pillujen keskisyvyys on 8cm kiihottumattomana, ja pillun pituus/ syvyys voi jopa tuplaantua kiihoituksessa. Itselläni 17cm oikeinmitattuna, siis kun olen rehellinen itselleni ja muille, ja kyllä se menee emäntäni syvään ( emäntä 172cm) pilluun suunnilleen kokonaan. Kaikille ei ole kokonaan mennyt. On pitänyt olla tarkkana ettei satu. Kukaan ei ole päässyt valittamaan. Suuri terskani tekee sen verran höpöä naiselle ja mulkkuni oikein pillua ajatellen oleva yläkaareva profiili, että en tarvitse koko kapasiteettia ottaa käyttöön. -Naiset muuten tykkää kun vaihtelee työnnön syvyyksiä, välillä ottaa ulos jne. Ei sellaisesta pornofilkkojen impotenttimaisesta viagra- ja piripäissään tapahtuvasta taivonyssinnasta kukaan tykkää. No jos on snadi pili ja taidoton käyttäjä, niin sehän tikkaa kuin singeru ja nainen ei saa mitään.


    • dgg54y

      Lisäksi sellanen, että vaginan takaseinä venyy aika lailla. Eli kiihottuneessa tilassa olevan 18 cm vaginan takaseinää voi vielä työntää useita senttejä. Toki eroavaisuuksia löytyy ja osa ei tykkää takaseinän venytyksestä.

      • Lemmenluolaspecialisti

        Ei se veny. Kyllä takaseunön venyvyys on mukana äärimitassa.


      • Lemmenluolaspecialisti kirjoitti:

        Ei se veny. Kyllä takaseunön venyvyys on mukana äärimitassa.

        Asus tietää kaiken pilluista. Hän on ns. kirjanoppinut, kun aitoa ei oikein kukaan tahdo antaa...

        Mites Asus näin Joulun alla: kutkuttaako pikkuista paljasnuppista yläkäyrää pakkasilla?


      • Asus ihan ite
        h-x kirjoitti:

        Asus tietää kaiken pilluista. Hän on ns. kirjanoppinut, kun aitoa ei oikein kukaan tahdo antaa...

        Mites Asus näin Joulun alla: kutkuttaako pikkuista paljasnuppista yläkäyrää pakkasilla?

        Vaikee sanoo..sinähän homo sen tiedät miten pikkuista lutkumoloa kutkuttaa kun siihen hiivasieni hyppää homojaverin perzeestä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      177
      4067
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      26
      3125
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      25
      2811
    4. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      59
      2701
    5. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      55
      2630
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2585
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      11
      2320
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      86
      2035
    9. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      147
      1939
    10. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      202
      1847
    Aihe