Kokemuksia xtraVLCD-dieetistä??

haluaisin kokeilla..

Eli onko kukaan pudottanut painoaan näillä extravaganzan tuotteilla??

(XtraVLCD on Very Low Calorie Diet (erittäin niukkaenerginen dieetti) – tuoteperhe, jonka ovat kehittäneet alan parhaat asiantuntijat erityisesti xtravaganzan ohjelmia varten. XtraVLCD tuotteet on suunniteltu varmistamaan Sinulle mahdollisimman tehokas, turvallinen ja hyvänmakuinen painonpudotus)
http://www.kevytkauppa.fi/fi/

2

529

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuhtikuntoinen

      Tilasin noita tuotteita. Otin erilaisia pussikeittoja ja välipalapatukoita. Jos pysyn tiukkana ja syön pelkästään xtravaganza-tuotteita niin pärjään tilaamillani tuotteilla viikon.
      Luulen kyllä, että ainakin aamupalan syön kuten aina, siis leipä kinkkusuikaleella ja maitokahvi! Ehkä loppupäivä sujuukin pussisopalla!
      No, saa nähdä, kuinka onnistun. Odottelen lähetyksen saapumista!

    • Vimpula..

      ..otin itseäni niin totaalisesti niskasta kiinni ja halusin päästä liikkeelle..liityin ensin ryhmään..ääh ei miun juttu, joten päätin itsekseni ja tilasin kolmen viikon tarpeet, jos olet ihan ehdoton siis ihan ehdoton ja käytät ihan näitä tuotteita juot sitä vettä, et käytä muutakuin rasvatonta maitoa..kahvivasikka kun itte olen.. :D Jokainenhan on oma yksilönsä, mutta ittelle oli tärkeintä rytmitys, joten kolmen tunnin välein meni pussista puolet ja joo, ohjeessa oli että 10 min sisällä kun olet jauheen sekoittanut niin se pitäisi käyttää..ääh mie tekasin kerralla koko pussin, pistin pulloon tahi antosin olla shakerissa ja laittosin sitt jääkaappiin..hengissä olen vieläkin... Vatta rupee meneen sitt koville, joten niitä kalanmaksatabuja ruokalusikallinen öljyä niin helpottaa.. Se on tiukka kuuri, on se..huhhuh..alussa meni energiat niin vähiin, mutta vesi on tärkeässä roolissa ja kyll mie join ihan maustettuja vesiä, jos ostat niin kattot vainen että kaloreita nolla.. -10 kiloa lähti kolmessa viikossa ja siitä on vielä lähtenyt toiset mokomat, vaikken enään ole käyttänyt..löysin liikunnanilon tämän avulla.. Ittelle sopi ja joo tulee sanojia, maksaa ja maksaa..mitä sä täältä ilmaseksi saat ja jos se avun tuo niin so what kenelle se kuuluu mitä/miten/millä laihuttaa, kunhan saa sen kimmokkeen ja löytää itsensä sieltä jostain.. voin suositella, ittellä toimi...vaan kyllä se kysyy luonnetta..itteku niin karkkiherkku kuin vain olla ja voi..eläisin pelkällä makeella..mutta tän avulla sain kolestrolilääkkeet poies, mutta ihan mittaukasissa/seurannassa sen osalta, joten lääkäri / terveydenhoitaja hyvä mukana jos lääkkeitä pilivin pimmein..ja huom. en muista soveltuko tuotteet jos on laktoosiongelma.. Toivotan onnea jospa löydät oman tapasi.. :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      109
      1310
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      45
      901
    3. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      726
    4. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      129
      674
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      666
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      616
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      597
    8. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      55
      555
    9. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      473
    10. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      20
      470
    11. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      457
    12. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      115
      453
    13. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      448
    14. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      51
      445
    15. Mitä jos...

      Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät
      Sinkut
      142
      443
    16. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      5
      438
    17. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      49
      437
    18. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      83
      434
    19. Et sinä mitään

      Oikeasti halua
      Ikävä
      52
      403
    20. Miksi jätit vastaamatta mies

      Silloin kauan sitten 😔
      Ikävä
      42
      400
    Aihe