hei oon 19v jätkä niin tarviin apua mun tyttökaveri petti mua jo 3 kerran toisen jätkän kanssa en oo selviny vielläkään siitä mitä te tekisitte tos asiassa
asiallisii kommenteja
asiallisii kommenteja
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
itse yrittäisin puhua lähimmille ystävilleni ja yrittää uskoa tulevaan. Kun pahin tuskasi on ohi, niin kyllä se alkaa helpottammaan.
itse en lähtis vielä tossa iässä tappamaan ketään! mutta hakkaa nyt se muijas ensalkuun.
siis oot vieläki yhessä sen kanssa ? no miten ois että JÄTÄ SE ? ja nai sen parasta kaveria. okei älä oikeesti mutta ois iha oikei tommoselle ://
en oo pää asiassa sen kanssa yhdes mut erota selvitäytyminen on vaikeeta kun oltiin yhdes 2 ja 11kk se tuntuu pahalta ajatella sydän on niinkun silpuna kaikki tulevaisuus oli suunnitletu mut pettäminen tuli ja ero :(
Olet onneksi vielä kovin nuori. Olen varma, että selviät erosta ja ymmärrät, että kumppani ei ollut sinulle oikea. Alun kipu tuntuu ihan käsittämättömän pahalta... Tiedän. Itsekin olen kokenut sen epäuskon ja koko tulevaisuuden murenemisen käsiin.
Käy lenkillä, urheile kipu pois, juo kaverien kanssa (mutta poista eksäsi numero!), sekoile tyttöjen kanssa ja elä! Parhaiten kipuun auttaa aika ja millä vain saat ajan kulumaan, niin tee sitä. Lopulta löydät suhteen, jossa olet onnellisempi kuin ikinä.
Olen homo
Julle? Hei pliis.. Jätä se naikkonen jo.