Ensinnäkin

palstan kielenkäyttö vaikuttaa siltä kuin hiilihydraattien käyttö kirjoittajilla olisi alakantissa tai liian matala.
Vähän niin kuin leijonan huumorintajulla.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun on hiilihydraatit matalammalla tasolla niin järkikin alkaa toimimaan ja terveys palautuu. Tuo ylensyönti alkaa usein väsyttämään ja leijonankin ruokahalut lopahtaa, huumorintajustasi en tiedä, eli mitä yrititkään sanoa.

Leijona ei kuitenkaan taida olla jauhonsyöjä, eli elänrasvat taitavat olla etusijalla. Kokeile HK-Sinistä makkaraa jota THL suosittaa ihmisillekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


qmnc kirjoitti:

palstan kielenkäyttö vaikuttaa siltä kuin hiilihydraattien käyttö kirjoittajilla olisi alakantissa tai liian matala.
Vähän niin kuin leijonan huumorintajulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu