Specsaversin vankilastapako mainos

Telkkarissa tulee aika ajoin ja se biisi siinä soi vähän aikaa, mutta kenen se on? Olisi kiva tietää :)
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onkos tämä nyt se, missä soi Queenin piisi "I want to break free"? Sopisi juoneen.

Joku ehdotteli piisiä Gigantin mainokseen, mutta minusta niissä soi vain "Don't stop me now", sekin Queenin piisi.

Äänestä
  • Tai siis joku ehdotteli piisiä "I want to break free" vastauksena kyselyyn Gigantin mainoksen piisistä.

    Äänestä

Aloittaja

Tuohan se juuri oli, mitä hain :) Mutta nimeä ja esittäjää en vain osannut yhdistää sitten millään, mutta kiitoksia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuiskusisun kirjoitti:

Telkkarissa tulee aika ajoin ja se biisi siinä soi vähän aikaa, mutta kenen se on? Olisi kiva tietää :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu