Arvatkaa vihaanko naisia

Naiset on SUOLESTA! Käsi on pojan paras ystävä.
5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Keskity elämässä muihin juttuihin kuin suhteisiin jos ne ei kerta oo sua varten

Äänestä

Homouskin olisi oman käden kanssa sinulle oiva vaihtoehto.

Äänestä

Miehet ne vasta onkin syvältä ja poikittain!
Ei tee mieli lähtee himasta mihkään kun kadut on täynnä ääliöitä mammanpoikia tai uhkaavan pulleita etumuksia. Kun todellakin hoitelisitte ittenne ettekä vaan lässyttäis siitä koko ajan!

Äänestä

Mitä väliä, arvaa kiinnostaako meitä naisia sun vihanpito? No ei kiinnosta, markkinoilla on positiivisempiakin miehiä, jotka kiinnostaa naisia.

Siinähän vihaat ja murjotat yksinäs, itelles sinä vaan kiusaa teet vihallasi.

Äänestä

Ketjun avaajan kantsii muistaa että suhteet ja sellaisten metsästys ovat täysin vapaaehtosii. Useimmiten ketään ei nykyaikana pakoteta mihinkään sellaseen. Voi olla itsekseen jos niin parempi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisten vihaaja kirjoitti:

Naiset on SUOLESTA! Käsi on pojan paras ystävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu