Tee nopea testi

Milloin testautit kuulosi viimeksi? Tee ilmainen kuulotesti netissä:

http://www.liquidgeneration.com/sabotage/hearing_sabotage.asp
41441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jo ette pidä sellaisesta, älkää klikatko

Äänestä
  • mikä yllätys siellä on kun en pääse kakkososaa pidemmälle vai onko se se ylläri..

    Äänestä

Mä jopa vähän säikähdin! Aah, teki hyvää tämmöselle kauhu -ja säikäyttelyfriikille!
Ihan loistava linkki,kitoss :)

Äänestä

Tota kyllä säikähti..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aino kirjoitti:

Milloin testautit kuulosi viimeksi? Tee ilmainen kuulotesti netissä:

http://www.liquidgeneration.com/sabotage/hearing_sabotage.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu