Naiset, kysely siis vain naisille. Minkälaiset pikkuhousut ovat suosikkinne ja minkälaiset pikkarit nyt jalassa?
Itse pidän valkoisista ja keltaisista, peruspöksyistä, Tai, malli, Hipsteri, sloggi ja pitispöksyjä. Nyt jalassa valkoiset satiini pitsipikkarit ja mustat sukkikset.
Gallup Minkälaiset pikkuhousut
16
743
Vastaukset 16
- täti 52v
Hipsterit on mun juttu eniten. Nyt jalassa sexyt "pantteri"hipsterit joissa kivat nyörit sivuilla. Miehenikin pitää mun hipstereistä.
- Mari 43v
Miksiköhän Mari on tästä kiinnostunut? Mitä lisäarvoa tästä gallupista voisi saada? Kirjoitusvirheistä päätellen kyseessä voisi aivan hyvin olla joku hikoileva peräkammarin Mar(i)ko...
Olkaa nyt hyvät naiset vastaamatta tällaiseen!- Tällaista:
Aloitusvastauskin oli heti "sen makuinen" ettei ole todellisuuspohjainen. En siis viitsi vastata mokomaan.
- bxcvnbvnbvmnb
Aivan samaa mieltä. Saa kiksejä ajatellessaan toisten pikkupöksyjä ja esiintyessään naisena.
- Housuton vai on
Höh! On täällä ennenkin yhtä tyhmiä kyselty, älkää ottako kaikkee niin vakavasti kun notkutte näillä palstoilla.
Housuton tällä hetkellä. - Somali-sammale
Vihreät läpikuultavat pitsi stringit.
- FI 75
Siitä sen nyt kuulitte,pankaa "paremmaksi".Nam Nam
- Nainen 42 v
Mieliväri valkoinen, myöskin jotkut mustat pitsipöksyt löytyy, nyt jalassa valkoiset sloggit(tai malli) hyvä ja napakat pöksyt ja näin pakkasella sukkahousut myös, yleensä stay-upit, ja kesällä tietysti hame ja pikkuhousut.
- Kaarina 43
Käytän pitkälahkeisia valk
oisia housuliivejä.
Housuliivit on mukavat ja lämpöiset jalassa. Suosottelen!
- Mira -72
Tänä aamuna valkoiset Sloggit jalkaan ja sukkahousut, pakkasta on.
Yleensä käytän valkosia Mikrokuitu/satiinipintaisia pitispöksyjä, Midi ja Tai mallit, myöskin näitä mukavia Sloggeja löytyy. - Tekla
Tänään mustat Sloggi shape maxit. Ovat mukavat.
- Romance.
Valkoiset Sloggit Tai malli ja mustat sukkikset, Sloggit ovat kyllä hyvät.
tänään valkoiset slogit ja ruskeet sukkikset
- Sarah B.
Gossard Egoboostit tietty
- Tir-lit-tan
Felina Conturelle Provence pikkarit purppuranpunaisena. Ja tietysti talvipakkasiin sopivat sukkikset.
- katri-vm74
Valkoiset peruspitsipöksyt jalassa ja suosikkiväri on tietty valkoinen, mustaakin pitsiä löytyy kyllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851401
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä361111Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk20883Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154725Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13710- 46669
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja195659Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33570
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39558